Politika
24 Mart 2019 ( 1029 görüntülenme )

Erdoğan'dan 'DÖVİZ AÇIKLAMASI'

Cumhurbaşkanı Erdoğan mitingde kalabalığı seslendi. Dövizdeki hareketliliğe değinen Erdoğan, "Birileri bizi provoke etmeye başladı. Dövizi tırmandırmaya başladı. Ey finans sektörünün içinde olanlar kalkıp da piyasadan dövizleri toplayıp provakatif eylemlerin içine giriyorsanız bunun bedelini çok ağır ödeyecekseniz" dedi.


Mitingde Yıldırım’ın ardından MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli konuşmasını yaptı. Mitingde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, dövizdeki hareketliliğe değinerek, özetle şunları kaydetti:

‘HEPİNİZİ BİLİYORUM, BEDELİNİ AĞIR ÖDEYECEKSİNİZ’

“Birileri bizi provoke etmeye başladı. Dövizi tırmandırmaya başladı. Ey finans sektörünün içinde olanlar kalkıp da piyasadan dövizleri toplayıp provakatif eylemlerin içine giriyorsanız bunun bedelini çok ağır ödeyecekseniz. Bu tür eylemlerin içerisine girenlere sesleniyorum. Hepinizin kimliğini biliyorum. “

‘AĞIR FATURA KESECEĞİZ’

“Şu anda BDDK bazı adımlar attı. Seçim sonrası bunun faturasını ağır bir şekilde keseceğiz. Biz paramıza sahip çıkacağız. Bütün çalışmalar Hazine Bakanlığı tarafından yürütülüyor. Ve faturayı ödeyecekler. Bu milleti sindiremeyecekler. Bunu öğrenecekler. Bizim burada istikametimiz doğrudur” dedi.

Kaynak: Sözcü

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ