Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2396 görüntülenme )

Erdoğan-Putin Görüşmesi!

Flaş Haber...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rusya Federasyonu Başkanı Vladimir Putin ile telefonda görüştü. Görüşmede, ikili ilişkilerin yanı sıra Suriye'deki son gelişmeler ve terörle mücadele konuları ele alındı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rusya Federasyonu Başkanı Vladimir Putin ile bugün bir telefon görüşmesi yaptı. Cumhurbaşkanlığı kaynaklarından edinilen bilgiye göre görüşmede, ikili ilişkilerin yanı sıra Suriye’deki son gelişmeler ve terörle mücadele konuları ele alındı. İki liderin Türk-Rus ilişkilerini normalleştirme konusundaki kararlılıklarını vurguladıkları görüşmede, Halep’e insani yardım ulaştırılmasını sağlamaya yönelik çabaların hızlandırılması konusunda mutabakat sağlandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Fırat Kalkanı harekatı hakkında da Putin’e bilgi verdiği görüşmede, bölgenin güvenliği açısından IŞİD başta olmak üzere tüm terör örgütleriyle ortak mücadelenin büyük önem taşıdığına işaret edildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Rusya Federasyonu Başkanı Putin’in Çin’deki G-20 zirvesi esnasında ikili bir görüşme yapma konusunda da mutabık kaldıkları öğrenildi.(sözcü)

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

TSK'DAN SALDIRIYA İLİŞKİN AÇIKLAMA! Dolar ŞAŞIRDI! FLAŞ!.. BM'DEN ŞAŞIRTICI AÇIKLAMA!.. İLAHİYATÇILARDAN AKP'YE DİKKAT ÇEKİCİ UYARI!.. KUZEY KORE DURMUYOR... 3.5 MİLYONLUK HAMLE!.. İRAN'DAN İSRAİL'E İNANILMAZ UYARI MECLİS'TE KAHRAMAN KRİZİ... AKIL ŞOKTA!.. DİYANET TAKVİMİ YAYINLANDI... TÜRK MİLLİYETÇİLİĞİ AYAKTA!..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
MERKEL'DEN ERDOĞAN'A ÇOK SERT YANIT!