Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2391 görüntülenme )

Erdoğan-Putin Görüşmesi!

Flaş Haber...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rusya Federasyonu Başkanı Vladimir Putin ile telefonda görüştü. Görüşmede, ikili ilişkilerin yanı sıra Suriye'deki son gelişmeler ve terörle mücadele konuları ele alındı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rusya Federasyonu Başkanı Vladimir Putin ile bugün bir telefon görüşmesi yaptı. Cumhurbaşkanlığı kaynaklarından edinilen bilgiye göre görüşmede, ikili ilişkilerin yanı sıra Suriye’deki son gelişmeler ve terörle mücadele konuları ele alındı. İki liderin Türk-Rus ilişkilerini normalleştirme konusundaki kararlılıklarını vurguladıkları görüşmede, Halep’e insani yardım ulaştırılmasını sağlamaya yönelik çabaların hızlandırılması konusunda mutabakat sağlandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Fırat Kalkanı harekatı hakkında da Putin’e bilgi verdiği görüşmede, bölgenin güvenliği açısından IŞİD başta olmak üzere tüm terör örgütleriyle ortak mücadelenin büyük önem taşıdığına işaret edildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Rusya Federasyonu Başkanı Putin’in Çin’deki G-20 zirvesi esnasında ikili bir görüşme yapma konusunda da mutabık kaldıkları öğrenildi.(sözcü)

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kaçırılan Askerden Haber Var... Dolardan Tarihi Zirve! Her Eylemin Ardında O Var! Kim Bu Adam? Şok! AKP'nin AB Bakanı Konca Türk Düşmanı Çıktı! AKP'li yetkili: Koalisyon görüşmelerini sonlandırabiliriz AKP'de DEĞİŞİM BAŞLIYOR! Kılıçdaroğlu'ndan KAMUOYUNA KRİTİK UYARI! Limonlu Su İçmenin Faydalarını Biliyor Musunuz!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
ŞOK! AKAR VE FİDAN İÇİN ÇOK AĞIR İDDİA!