15726 görüntülenme11 Haziran 2018
MHP ADAYI: 'ERDOĞAN SEÇİLEMEZSE HİÇBİR ŞEY OLMAZ'

AKP'li milletvekili adaylarının "MHP'ye oy vermeyin" çağrısı yaptığı iddiası üzerine ortaya çıkan tartışma büyüyerek devam ediyor. MHP Konya Milletvekili adayı Celil Çalış katıldığı bir programda, "Erdoğan seçilemezse hiçbir şey olmaz" dedi.

İç Anadolu'da AKP milletvekili adaylarının, "MHP'ye oy vermeyin" çağrısı yaptığı iddiasında bulunan MHP milletvekili adayları tepki gösterdi. 

MHP lideri Devlet Bahçeli de konuya ilişkin AKP’li vekil adaylarını uyararak, “Özellikle AK Parti milletvekili adayları; kendinize dikkat edin, fitneye düşmeyin. MHP üzerinde oyun oynamaya kalkmayın” demişti.Bu tartışmanın üzerine Devlet Bahçeli partisinin Konya’daki kapalı spor salonunda yapılan mitingine katılmış ve boş salona konuşmuştu.

ERDOĞAN SEÇİLEMEZSE NE OLUR?

AKP ve MHP’nin oluşturduğu “Cumhur İttifakı”nda bu tartışma devam ederken, MHP Konya Milletvekili adayı Celil Çalış’tan çok konuşulacak bir çıkış geldi. Kanal 42’deki “Seçim Özel” programına katılan Celil Çalış, 24 Haziran seçimleri sonrasındaki duruma ilişkin açıklamalarda bulundu. 

HİÇBİR ŞEY OLMAZ

Celil Çalış’ın, “Erdoğan seçilmese ne olur? Bence hiçbir şey olmaz” ifadeleri dikkat çekti.

kaynak:yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ