Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2489 görüntülenme )

Erdoğan ne demek istedi; Milletin Kabe'si...

Erdoğan konuştu: Bu millet, Kabe’sinin neresi olduğunu gayet iyi biliyor. Ben inanıyorum ki Taksim’i Kabe olarak gösterenlere, 7 Haziran’da Kabe’nin neresi olduğunu gösterecektir”
  ERDOĞAN RİZELİLERLE BULUŞTU
Erdoğan tribünleri dolduran hemşehrilerine çiçek dağıttı. Horon ekibini ilgiyle izleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan sahneye de çıktı.
Erdoğan yaptığı konuşmada şunları söyledi:
 
BU MİLLETİN KABE’Sİ
“Onlar 40 yıl boyunca hep bizi, sesimizi kısmaya çalıştılar. Milletimiz ise görüşlerimizi düşüncelerimizi bizim adımıza çok daha gür seda ile ifade etti. Bizim sözcümüz medya değil, millet oldu. Yüzde 52 oyla Cumhurbaşkanı olmuş şahsıma, yüzde 50 oyla ülkeyi yöneten iktidara, onun kadrolarına karşı bitmek tükenmek bilmeyen bir kinle saldırıyorlar. Sorsanız tarafsızlar, sorsanız objektif davranıyorlar ama hepsi amigo, amigo. Bu millet, Kabe’sinin neresi olduğunu gayet iyi biliyor. Ben inanıyorum ki Taksim’i Kabe olarak gösterenlere, 7 Haziran’da Kabe’nin neresi olduğunu gösterecektir”
 

“BAŞKANLIK SİSTEMİ İÇİN ŞARTLAR OLGUNLAŞTI
“Türkiye’nin artık parlamenter sistemle yoluna devam etme imkanı kalmadı. Bu sistem darbelerle muhtıralarla krizlerle zaten bir hayli yıpranmıştı. Şimdi yeni bir arızaya mahal vermeden bu sistemi toptan değiştirme imkanı ortaya çıktı. Yeni Türkiye yolunda yeni anayasa ve onunla birlikte başkanlık sistemi için şartlar olgunlaştı. Artık yapılması gereken yeni anayasa ve başkanlık sisteminin içini doldurmaktır”(AA)
 

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Feyzioğlu'ndan YSK'ya AĞIR ELEŞTİRİ! DİKKAT!.. SURİYE'DEN BM'E ACİL ÇAĞRI!.. Jandarma Karakoluna Bombalı Saldırı! Türkmenler Kızıldağ'da İki Tankı Ele Geçirdi! Bakınız... Genelkurmay'dan 'Anıtkabir' Açıklaması! Ermenistan Yine AZDI! Erdoğan için şok iddia... İsrail’den Flaş Doğalgaz Açıklaması

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Hayret! Demirtaş İmralı'yı Çizdi!