Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beylikdüzü'nde düzenlenen mitinge katıldı. Buradan sonra Erdoğan Küçükçekme’deki mitinge katıldı. Ardından da Erdoğan, Avcılar’da Avcılar Girişi İspark Alanı'nda düzenlenen mitingine katıldı.

Erdoğan'a Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım ile eski Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya ve AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak eşlik etti.

ERDOĞAN BEYLİKDÜZÜ’NDE

Erdoğan burada yaptığı konuşmada, " Maalesef son 5 senede ilçemiz her ne kadar kamu yatırımları, büyükşehir noktasında gereken hizmeti alsa da ilçe belediyesinde sınıfta kaldı. İstanbul'un diğer ilçeleri birbiriyle yarışırken Beylikdüzü ne yazık ki irtifa kaybetti. 31 Mart bu açıdan ilçemiz için, sizin için önemli bir imkan. 31 Mart Beylikdüzü için tarihi bir fırsat penceresidir" dedi.

"31 MART SEÇİMLERİ İÇİN TÜRKİYE GENELİNDE YENİ BİR OYUN OYNANIYOR"

"31 Mart seçimleri için Türkiye genelinde yeni bir oyun oynanıyor" diyen Erdoğan, "31 Mart'ın arifesinde ittifaka yeni ortaklar, üyeler buldular. Bu ittifakta kimler yok ki? Bölücü örgütün güdümündeki parti var. 'Devletiniz teröristtir' diyen il başkanları var. İmralı'daki bebek katilinin heykelini dikmeye niyetlenen gafiller var. PKK paçavraları önünde poz veren parti başkanları var.

Cumhuriyet Mitinglerinde darbe çağrısı yapan cuntacılar var. Bu şehrin duvarlarına 'Zulüm 1453'te başladı' yazan çapulcular var. İstanbul'un göbeğinde Ezan-ı Muhammediye'yi ıslıklayan edepsizler var" ifadelerini kullandı. Erdoğan konuşmasının devamında şu ifadelere yer verdi:

‘CHP BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI DALGA GEÇİYOR’

“CHP'li belediye başkan adayları Kuran-ı Kerim'le, Cuma salası ile dalga geçiyor. Bize her gün iftira atan tavşan ortak yine tepki göstermiyor. Önceleri ittifakın asıl patronlarını gizlemeye çalışıyorlardı. Artık onu da beceremiyorlar. Sağ olsun CHP'liler bir taraftan HDP'liler bir taraftan Kandil'deki terör ağaları bir başka taraftan kurulan tezgahı ifşa ediyorlar” diyerek Milleti ittifakını eleştirdi.

ERDOĞAN'DAN KÜÇÜKÇEKMECE'DE

Erdoğan, Fevzi Çakmak Meydanı'nda düzenlenen mitinge katılarak, konuşma yaptı. Erdoğan, "Gebze-Halkalı banliyö tren hattını ver yüksek hızlı tren hattının açılışını yaptık. Artık buradan Sirkeci'ye karşı taraftan da Haydarpaşa'ya kadar sefer yok. Şimdi buradan binince devam. Sadece İstanbul'un iki yakasını değil, dünyanın iki kıtasını da baştanbaşa raylı sistemle birbirine bağlamış oluyoruz. Çünkü Türkiye dünya çapında projelere imza atan bir ülkedir. Çünkü Türkiye dünyanın en büyük 10 ekonomisinden biri haline gelmeyi hedeflemiş bir ülkedir" dedi.

ERDOĞAN: ‘HEP BÜYÜYORUZ’

Erdoğan, konuşmasının devamında ekonomiden bahsetti Erdoğan, "Hem bu yılın hem de bundan sonraki yılların büyüme rakamlarının öngörülenlerin çok üzerinde çıkacağına inanıyorum. CHP sizin tarihiniz borçlarla dolu, kulluk kölelikle dolu. Bizde böyle bir şey yok. Biz dik durduk. Görüldüğü gibi ne yaparlarsa yapsınlar. Türkiye'ye ne siyasette, ne ekonomide, ne de savunmada diz çöktüremiyorlar" ifadelerini kullandı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ