Reklamlar
Anasayfa » Haber
09 Mayıs 2017 ( 16338 görüntülenme )

ERDOĞAN KONUŞTU... İNANILMAZ ÇARK!..

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan ŞAŞIRTICI AB MESAJI!..


16 Nisan Anayasa değişikliği referandumu öncesi Avrupa Birliği karşıtı açıklamalarıyla gündemden düşmeyen Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, 9 Mayıs Avrupa Günü vesilesiyle yayınladığı mesajda ilişkileri düzeltme yönünde sinyal verdi.

Erdoğan’ın mesajında şu ifadeler yer aldı: “Avrupa’da yükselen bu tür eğilimler ve politikalar, aynı zamanda Türkiye-AB ilişkilerini de zehirliyor. Tarihi, coğrafi ve kültürel olarak yüzyıllardır Avrupa’nın bir parçası olan ülkemiz, stratejik hedef olarak gördüğü AB üyelik sürecini, karşılıklı saygı, eşitlik ve kazan-kazan anlayışı çerçevesinde devam ettirmek arzusundadır.”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, referandum öncesi son mesajlarında AB yönelik “16 Nisan’dan sonra çok sürprizlerle karşılaşabilirler” demişti. Erdoğan son dönemde birçok kez Türkiye’nin Brüksel’le yürüttüğü müzakerelerin halka götürülebileceğini söylemişti.

Kaynak: Sözcü

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

HÜKÜMET'ten ACİL ÖNLEM! AB'den PKK'ya Türkiye Uyarısı Bahçeli'den Sert Sözler Erdoğan'ın Koltuğun'da Böcek SAMSUNG GALAXY Kullanıcılarına Önemli Duyuru... Davutoğlun'dan Hamas Açıklaması Kansere Karşı Kalkan Olan Besinler! AKP'DEN ABD'YE ŞOK TEKLİF!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
PKK Terör Örgütünden ŞOK TAKTİK!