Reklamlar
Anasayfa » Haber
09 Mayıs 2017 ( 16360 görüntülenme )

ERDOĞAN KONUŞTU... İNANILMAZ ÇARK!..

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan ŞAŞIRTICI AB MESAJI!..


16 Nisan Anayasa değişikliği referandumu öncesi Avrupa Birliği karşıtı açıklamalarıyla gündemden düşmeyen Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, 9 Mayıs Avrupa Günü vesilesiyle yayınladığı mesajda ilişkileri düzeltme yönünde sinyal verdi.

Erdoğan’ın mesajında şu ifadeler yer aldı: “Avrupa’da yükselen bu tür eğilimler ve politikalar, aynı zamanda Türkiye-AB ilişkilerini de zehirliyor. Tarihi, coğrafi ve kültürel olarak yüzyıllardır Avrupa’nın bir parçası olan ülkemiz, stratejik hedef olarak gördüğü AB üyelik sürecini, karşılıklı saygı, eşitlik ve kazan-kazan anlayışı çerçevesinde devam ettirmek arzusundadır.”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, referandum öncesi son mesajlarında AB yönelik “16 Nisan’dan sonra çok sürprizlerle karşılaşabilirler” demişti. Erdoğan son dönemde birçok kez Türkiye’nin Brüksel’le yürüttüğü müzakerelerin halka götürülebileceğini söylemişti.

Kaynak: Sözcü

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Flaş! Diyarbakır'da Bomba Yüklü Lüks Araç ALÇAKLAR!.. MEHMETÇİĞE ERZAK GÖTÜREN ŞÖFÖRÜ VURDULAR!.. Muharrem İnce'den Kamuoyuna BÜYÜK UYARI! 15 Yaş Krizine Açıklama TÜRKİYE'DEN ALMANYA'YA UTANÇ VERİCİ MESAJ!.. ÇİN'den JAPONYA'YA GÖZDAĞI!.. MHP'DE ŞOK İHRAÇ! İSTANBUL'A İLGİNÇ ANIT!..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
ŞOK!.. TEK SORUDA MHP'NİN 7 VEKİLİ NAKAVT!..