Politika
21 Mayıs 2019 ( 316 görüntülenme )

Erdoğan' karınlarını Doyuruyoruz Yine de Oy Vermiyorlar dedi...KİM KİMİN!..

Partisinin grup toplantısında konuşan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun hedefinde TRT, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak vardı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'nın "karnını doyuruyorsun hâlâ oy vermiyorlar" sözlerini hatırlatan Kılıçdaroğlu, şu ifadeleri kul


'ONLAR SENİN KARNINI DOYURURUYOR'

Kim kimin karnını doyuruyor? Onlar senin karnını doyuruyor. Onlar sayesinde rüyanda bile göremeyeceğin maaşlar alıyorsun, Saraylarda oturup tropik meyve sularını içiyorsun. Dönüp kendine bir baktın mı? Yazlık sarayın var, sana o sarayı kim aldı? Kışlık sarayın var, uçan sarayın var onu sana kim aldı? Bunların yatacak yeri yok. Yatağa aç giren vatandaşın vergisiyle yaşıyorlar kendileri tek kuruş vergi vermiyor."

ERDOĞAN NE DEMİŞTİ?

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, haftasonu İstanbul’da milletvekilleri, belediye başkanları ve teşkilatla yaptığı toplantıda, 17 yıldır vatandaşa sayısız hizmetin götürüldüğünü, ancak bunun artık oy getirmediğini söyledi. “Artık mideye değil buraya (başını işaret ederek) bakacağız. Herkesin midesini doyurduk, ama neticede durum böyle” dediği belirtilen Erdoğan'ın, "Karnını doyuruyorsunuz, her türlü ihtiyacını karşılıyorsunuz yine de oy vermiyor” dediği aktarıldı.

Kyanak: Sözcü

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ