Politika
13 Haziran 2019 ( 1326 görüntülenme )

Erdoğan: ‘HIRSIZLIKLARIN TEKRARINI ÖNLEYECEĞİZ’

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AKP grup toplantısında "Ankara'da da, İstanbul'da da yanılmayalım, biz kaybetmedik, her iki yerde de biz kazandık. 31 Mart’taki hırsızlıkların tekrarını önlemek için de özel bir hazırlık içindeyiz.”" ifadelerini kullandı.

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AKP grup toplantısında, 23 Haziran’da gerçekleştirilecek İstanbul seçimlerine değindi. Erdoğan’ın konuşmasından satır başları şöyle;

‘CHP EN KÖTÜ SİCİLE SAHİP PARTİ’


“Bireysel birtakım istisnalar dışında belediyecilik konusunda ülkemizin en kötü siciline sahip partisinin CHP olduğu gerçeği 31 Mart’ın ardından bir kez daha teyit edilmiştir. Suları akıtmaktan, sokakları temizlemekten, yatırım yapmaktan, sosyal belediyecilik hizmetleri geliştirmekten aciz bir zihniyetten başka da bir icraat beklemek mümkün değildir. CHP’nin belediyecilik karnesi 25 yıl önce de böyleydi, şimdi de aynı. Bu gidişle korkarım 25 yıl sonra da aynı kalacaktır.”

‘HIRSIZLIKLARIN TEKRARINI ÖNLEYECEĞİZ’

“CHP adayı etrafında oluşturulan sahte imaj çemberi kırıldıkça İstanbul’a gerçekten kimin hizmet edebileceği, bu kadim şehri kimin temsil ehliyetine sahip olduğu daha iyi anlaşılıyor. 31 Mart’taki hırsızlıkların tekrarını önlemek için de özel bir hazırlık içindeyiz.”

‘DÖRT YIL DAHA SEÇİM YOK’


“Önümüzde Cumhurbaşkanlığı ve Meclis seçimleri için 4 yıllık, belediye başkanlığı seçimleri için 5 yıllık bir dönem var. Bu süreler eksiklerimizi tamamlamaya, kırgınlıkları tamir etmeye, yeni bir sesle yeni bir solukla yeni bir anlayışla, yepyeni bir vizyonla ülkemizi 2023’e taşımaya yeterlidir.”diye konuştu.

Kaynak: Sözcü

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ