Reklamlar
Anasayfa » Haber
15 Aralık 2016 ( 208463 görüntülenme )

Erdoğan Hakkında Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığına Suç Duyurusu!

Erdoğan’ın diploması sahte…

Haber şu:


“MHP Kayseri Milletvekili Halaçoğlu, Yeniçağ Gazetesi Yazarı Demirağ'ın sunduğu Başkent Ankara programında çarpıcı açıklamalarda bulundu. 


Halaçoğlu “Ben Marmara Üniversitesi'nde rektör yardımcılığı yaptım. Erdoğan'ın diplomasının sahte olduğu somut delillerle kanıtladım. Bu evrakta sahtecilik de dahil birçok suça girer”dedi(Yeniçağ).

Haber işte bu…

Bu bir suç ihbarıdır, suç duyurusudur. Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı’na yapılmış bir suç duyurusudur. Ne yani suç duyurusnda bulunmak için illa ki dilekçe mi yazmak lazım, Hüsnü Mahalli'yi medyada çıkan yazılardan suç duyurusu kabul edip tutuklamadı mı bu hukuk! İşte biz de duyuruyoruz buradan!

Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı şimdi konuyu araştırmalı ve neticesini kamuoyuna duyurmalıdır. Çünkü bu diploma sahte ise Erdoğan’ın cumhurbaşkanlığı düşer, düşer çünkü anayasada yazılı seçilme özelliğini kaybetmiş anlamına gelir bu.

Şimdi bize düşen Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yapılması gereken açıklamayı beklemektir.

Yaşayıp göreceğiz…


Erdal Sarızeybek

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Atatürk Fotoğrafı Kimi Rahatsız Ediyor HDP'den Meclis'e Büyük Hakaret! Demirtaş PKK'ya Hesap Vermeye Çağrıldı FLAŞ! Erdoğan O Ünlü Yasayı Onayladı!.. Ve Tezgah Başladı... AKP'den ŞOK FETÖ KARARI!.. Rusya'dan ŞOK TEHDİT! Bir anlamı olmalı... Hain Tuzak! Kılıçdaroğlu İfadeye Çağrıldı!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
RUSYA'dan TÜRKİYE'Yİ SARSACAK ŞOK AÇIKLAMA!