Reklamlar
Anasayfa » Haber
15 Aralık 2016 ( 208611 görüntülenme )

Erdoğan Hakkında Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığına Suç Duyurusu!

Erdoğan’ın diploması sahte…

Haber şu:


“MHP Kayseri Milletvekili Halaçoğlu, Yeniçağ Gazetesi Yazarı Demirağ'ın sunduğu Başkent Ankara programında çarpıcı açıklamalarda bulundu. 


Halaçoğlu “Ben Marmara Üniversitesi'nde rektör yardımcılığı yaptım. Erdoğan'ın diplomasının sahte olduğu somut delillerle kanıtladım. Bu evrakta sahtecilik de dahil birçok suça girer”dedi(Yeniçağ).

Haber işte bu…

Bu bir suç ihbarıdır, suç duyurusudur. Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı’na yapılmış bir suç duyurusudur. Ne yani suç duyurusnda bulunmak için illa ki dilekçe mi yazmak lazım, Hüsnü Mahalli'yi medyada çıkan yazılardan suç duyurusu kabul edip tutuklamadı mı bu hukuk! İşte biz de duyuruyoruz buradan!

Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı şimdi konuyu araştırmalı ve neticesini kamuoyuna duyurmalıdır. Çünkü bu diploma sahte ise Erdoğan’ın cumhurbaşkanlığı düşer, düşer çünkü anayasada yazılı seçilme özelliğini kaybetmiş anlamına gelir bu.

Şimdi bize düşen Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yapılması gereken açıklamayı beklemektir.

Yaşayıp göreceğiz…


Erdal Sarızeybek

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

KAPATILAN MEDYA KURULUŞLARI SATILIK!.. İstanbul Emniyeti'nde Tayin Depremi! Kocasakal'dan KAMUOYUNA ÖNEMLİ UYARI! Van'da DEPREM! Metin Uca’dan İstanbul Valisine KIYAK TWEET! ŞOK!.. HULUSİ AKAR FENA ŞAŞIRDI... YENİ KİMLİKLERLE İLGİLİ ÖNEMLİ AÇIKLAMA! HALE BAK!.. ŞEHİT CENAZESİNDE İNANILMAZ SKANDAL!..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
ADALET YÜRÜYÜŞÜNDE FLAŞ KONUKLAR!.. İSTANBUL'A 60 KM!..