Reklamlar
Anasayfa » Haber
15 Aralık 2016 ( 208597 görüntülenme )

Erdoğan Hakkında Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığına Suç Duyurusu!

Erdoğan’ın diploması sahte…

Haber şu:


“MHP Kayseri Milletvekili Halaçoğlu, Yeniçağ Gazetesi Yazarı Demirağ'ın sunduğu Başkent Ankara programında çarpıcı açıklamalarda bulundu. 


Halaçoğlu “Ben Marmara Üniversitesi'nde rektör yardımcılığı yaptım. Erdoğan'ın diplomasının sahte olduğu somut delillerle kanıtladım. Bu evrakta sahtecilik de dahil birçok suça girer”dedi(Yeniçağ).

Haber işte bu…

Bu bir suç ihbarıdır, suç duyurusudur. Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı’na yapılmış bir suç duyurusudur. Ne yani suç duyurusnda bulunmak için illa ki dilekçe mi yazmak lazım, Hüsnü Mahalli'yi medyada çıkan yazılardan suç duyurusu kabul edip tutuklamadı mı bu hukuk! İşte biz de duyuruyoruz buradan!

Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı şimdi konuyu araştırmalı ve neticesini kamuoyuna duyurmalıdır. Çünkü bu diploma sahte ise Erdoğan’ın cumhurbaşkanlığı düşer, düşer çünkü anayasada yazılı seçilme özelliğini kaybetmiş anlamına gelir bu.

Şimdi bize düşen Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yapılması gereken açıklamayı beklemektir.

Yaşayıp göreceğiz…


Erdal Sarızeybek

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

HALK TV SATILIYOR MU? NET VE AÇIK CEVAP!.. EMEKLİYE PROMOSYONDA ŞOK GELİŞME! ABD'DEN DEV SİLAH SATIŞINA ONAY! İnşaat Sektörüne Rusya'dan Kötü Haber! AKP'nin Oylarıyla Reddettiler! IŞİD 'klor' gazı ile saldırdı iddiası! 4 Canlı Bomba Girdi, 2'si Öldü 2'si Aramızda Bakan Müjdeyi Verdi!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Ankara'dan Kandil'e son mesaj!