Politika
11 Ocak 2019 ( 11964 görüntülenme )

Erdoğan duramıyor... MİLLETE HAKARET!..

Cumhurbaşkanı Erdoğan AK Parti Trabzon Belediye Başkan Adaylarını Tanıtım Toplantısı'nda konuştu. Erdoğan, "Av Aker Millet Bahçesi'nin proje çalışmalarını bu ay içinde tamamlıyoruz" dedi. İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasından satır başları:

‘CUMHURİYET ADINA CUMHUR DÜŞMANLIĞI YAPANLAR’

“Bu parti sözünün eri bir partidir. Bu parti ahtine, kavline, davasına sadık bir partidir. AK Parti'nin en ayırıcı özelliği milletin çıkarlarını, ülkenin menfaatlerini daima kendisinin üstünde tutmasıdır. Bu hareket daima, önce vatanım önce milletim diyenlerin partisi olmuştur. CHP ve benzerleri gibi cumhuriyet adına cumhur düşmanlığı edenlerden asla olmadık. Sadece kendi seçmenimizi, sadece bize oy verenleri değil; 81 milyonun tamamını kucakladık bağrımıza bastık.”

‘ZİLLET İTTİFAKI’

“Karşımızdaki zillet ittifakına karşı cumhur ittifakının zaferini ben şimdiden görüyorum. Bu işi başaracağız. 31 Mart mali idareler seçimleri ülkemizin 2023 yolculuğunda en önemli kavşak noktalarından biri. 16 Nisan halk oylamasıyla birlikte başlayan tarihi seçim sürecinin son halkasını oluşturacaktır. Son 16 yıllık kazanımlarımızın korunmasında da hayati öneme sahip. Bu yerel yönetimin iktidarla beraber atılacağı adımların şehirlerimize, ilçelerimize, beldelerimize çok ciddi katkıları olacaktır.”

Kaynak: DHA

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ