3220 görüntülenme06 Ekim 2019
Erdoğan partisinin Kızılcahamam kampının kapanışında konuştu.Erdoğan, partililerine "Buradaki çalışmalarımızda şunu gördüm; fitne bayağı egemen. Fitnenin egemen olduğu yerden de ne hayır ne bereket çıkar,” uyarısında bulundu. Erdoğan’ın açıklamalarından satır başları şöyle:

‘BURADAKİ ÇALIŞMAMIZDA GÖRDÜM: FİTNE BAYAĞI EGEMEN OLMUŞ’

“Biz sıradan bir parti değiliz bu hareket bir davadır bizler dava arkadaşları olarak bir aradayız.Buradaki çalışmalarımızda şunu gördüm; fitne bayağı egemen. Fitnenin egemen olduğu yerden de ne hayır ne bereket çıkar.”

‘NEYİ DEĞİŞTİRİYORSUN, 50+1 DEVAM’

“Şimdi birileri 'Bunu değiştirelim.' Neyi değiştiriyorsun? Millet yüzde 51.5 ile yeni sistemi onaylamış, kabul etmiş. Bu seçimlerin en çok tartışılan yerleri Ankara ve İstanbul'du. İstanbul'da da Ankara'da da belediye meclisini AK Parti açık ara yönetiyor. Bunu gündemde tutmamız gerekiyor. Ortada asla bir başarısızlık, telafi edilemeyecek bir yıkım olmadığını önce kendimize, sonra milletimize anlatacağız.”

‘AKP ZAYIFLARSA TÜRKİYE ZAYIFLAR’
"İçinden geçtiğimiz dönemin gerçeği şudur, AK Parti ne kadar güçlü olursa ülkemiz de o kadar güçlüdür. Buna karşılık, AK Parti'nin zayıflaması demek, Allah göstermesin, Türkiye'nin savunmasının zayıflaması demektir.

Kaynak: Cumhuriyet

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ