Reklamlar
Anasayfa » Haber
13 Ağustos 2017 ( 2094 görüntülenme )

ERDOĞAN'dan ŞİFRELİ MESAJ: ŞAŞIRMAYIN!..

Erdoğan’dan Kılıçdaroğlu için şok iddia: Bağlantısı çıkarsa şaşırmayın


Cumhurbaşkanı Erdoğan, Antalya'da yaptığı konuşmada tutuklu CHP milletvekili Enis Berberoğlu ve Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile ilgili bir iddiada bulundu, "Yakında Kılıçdaroğlu'nun içerdeki zatla (Enis Berberoğlu) bağlantısı çıkarsa şaşırmayın ha! Çıktım çıktım çıkamazsam konuşacağım diyor içerdeki. Bunlar hep FETÖ taktiği" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın şöyle devam etti:

“BAĞLANTISI ÇIKARSA ŞAŞIRMAYIN”

Halen ülkesinin aleyhine işlediği suçtan dolayı cezaevinde bulunan milletvekili ile konunun kendisine kadar ulaşmasına endişe ettiği için şimdiden suyu bulandırmaya çalışıyor.
Kılıçdaroğlu’nun bağlantısı çıkarsa şaşmayın. Buradan çıktım, çıktım, çıkmadığım taktirde açıklamalarda bulunacağım diyor içerideki zat. Bütün bunlar FETÖ taktiğidir."

"BÖYLE BİR İHANETİ..."

"Sessiz kalmayız, kimse kusura bakmasın. Hiçbir siyasi veya bireysel çıkar böyle bir ihaneti mazur gösteremez.
Genel başkanı böyle yapınca milletvekili durur mu? Eski belediye başkanı olan kişi 15 Temmuz’la ilgili öyle laflar söylüyor ki, FETÖ’cülerin kendileri bile bu kadarına cesaret edemiyor. ”

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Sporseverler dikkat! Anayasa Mahkemesi Kararını Verdi! ABD’den İlginç Çıkış: TANK YOK!.. SGK'da FETÖ Operasyonu! FLAŞ! Bu Kez PKK Hücre Evinde Kendisi PATLADI! İşe Bakın! 9 ŞİRKETE EL KOYDULAR! Çağrı Heyeti'nden Flaş Açıklama! HDP'nin Suyu Kaynıyor: Yüksekdağ Sırada! İP KOPTU!.. ABD SURİYE ORDUSUNU VURDU!..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
TROL Nedir? İşte Onlar...