Reklamlar
Anasayfa » Haber
20 Nisan 2017 ( 3893 görüntülenme )

Erdoğan'dan ŞAŞIRTICI İTİRAF !..

ERDOĞAN: OBAMA BİZİ ALDATTI

Referandum öncesi Ak Saray'daki son muhtarlar toplantısında "Siyasi hayatım boyunca ne aldatan ne de aldanan oldum" diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan bu sözlerinin üzerinden 15 gün geçmeden ilginç bir itirafta bulundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, El-Cezire kanalına konuştu.

Söyleşide; Trump’ın telefon görüşmesinde ABD’nin PKK, YPG ve PYD’ye yönelik politikasını değiştireceği yönünde bir söz verip vermediğiyle ilgili soruya Erdoğan:

"ABD'YE BELGE SUNACAĞIZ"

Zaten daha önce bu konuda yani terör örgütlerine karşı bizim ortak dayanışma içerisinde bir çalışmamızın olması gerektiğini söylemişlerdi. Şimdi yapacağımız görüşme, artık bunun tamamen yüz-yüze görüşmede detaylandırılması olacaktır ve orada tabii biz birçok belgeleri de kendilerine sunacağız. 

"OBAMA BİZİ ALDATTI"

Daha önceleri de PKK’yla ilgili konuda mutabakatımız var idi. Obama döneminde de bu konuda mutabakat vardı fakat Obama maalesef PYD ve YPG konusunda bizleri aldatmıştır ama şu andaki yönetimin aynı durumda olacağına ihtimal vermiyorum” diye yanıt verdi.

Kaynak: sözcü

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Oktay Vural'dan Bahçeli'ye Net Tavır! Gaziantep'te Yaşamını Yitirenlerin İsimleri Açıklandı Erdoğan İçin Flaş Başvuru Ve Suç Duyurusu! Erdoğan'dan Tuhaf Açıklama: ORTALIK BİRAZ DAHA ÇALKALANABİLİR! YAĞCILIK VICIK VICIK!.. BAKIN CAMİDE NE YAPTILAR!.. İran PKK'ya füze rampası gönderdi! Davutoğlu'ndan ''Yeni Çözüm Paketi" DEVLETE BORCU OLANLARA YENİ DÜZENLEME!..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
FETTULLAH GÜLEN'E DARBE KARARI