Reklamlar
Anasayfa » Haber
20 Nisan 2017 ( 3924 görüntülenme )

Erdoğan'dan ŞAŞIRTICI İTİRAF !..

ERDOĞAN: OBAMA BİZİ ALDATTI

Referandum öncesi Ak Saray'daki son muhtarlar toplantısında "Siyasi hayatım boyunca ne aldatan ne de aldanan oldum" diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan bu sözlerinin üzerinden 15 gün geçmeden ilginç bir itirafta bulundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, El-Cezire kanalına konuştu.

Söyleşide; Trump’ın telefon görüşmesinde ABD’nin PKK, YPG ve PYD’ye yönelik politikasını değiştireceği yönünde bir söz verip vermediğiyle ilgili soruya Erdoğan:

"ABD'YE BELGE SUNACAĞIZ"

Zaten daha önce bu konuda yani terör örgütlerine karşı bizim ortak dayanışma içerisinde bir çalışmamızın olması gerektiğini söylemişlerdi. Şimdi yapacağımız görüşme, artık bunun tamamen yüz-yüze görüşmede detaylandırılması olacaktır ve orada tabii biz birçok belgeleri de kendilerine sunacağız. 

"OBAMA BİZİ ALDATTI"

Daha önceleri de PKK’yla ilgili konuda mutabakatımız var idi. Obama döneminde de bu konuda mutabakat vardı fakat Obama maalesef PYD ve YPG konusunda bizleri aldatmıştır ama şu andaki yönetimin aynı durumda olacağına ihtimal vermiyorum” diye yanıt verdi.

Kaynak: sözcü

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ZİRAAT ODASI BAŞKANI AÇIKLADI... TOPRAK İSYANDA! Suriye'den Muhaliflere ŞOK!.. Sürücüler Dikkat! Bu Haber Sizi Çok Sevindirecek! Sebze ve Meyvemizi Bakın Kimler Yemiş!! Türk filmi Mustang Oscar'a Aday Oldu! YAZIKLAR OLSUN! ERMENİ ÇETESİ PKK VAN'I VURDU GEÇTİ! Rabia İşaretine 6 Ay Hapis Freni Boşalan TIR Kalabalığın Arasına Daldı!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
IŞİD'den Teknolojik Atak!