Politika
28 Ağustos 2017 ( 1762 görüntülenme )

ERDOĞAN'DAN KILIÇDAROĞLU'NA TUHAF BENZETME!..

ERDOĞAN: "Biz Külliye’yi yaptık ana muhalefetin başındaki zat bunu hazmedemedi. Büyük düşünecek noktada değil de onun için. Bunlar cüce cüce"

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı’nda 3. yılı tamamlaması nedeniyle NTV, TRT ve diğer kanalların ortak yayınında Oğuz Haksever’in sorularını yanıtladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalarından satır başları;

“BEŞTEPE’DE HAREKET MERKEZİ YAPTIK BURAYA ZAMAN ZAMAN BEN ÇAT KAPI YAPARIM”

" Beştepe’de hareket merkezi yaptık. Sadece bakanların değil önemli kurumlarımızın da temsilcileri var. Burası 24 saat çalışır. Zaman zaman ben çat kapı yaparım. 81 ilin valileri de bu merkezden görüşme imkanım var. Zaman olur icabında başbakanımızı, genel kurmay başkanımızı, bakanlarımızı da almak suretiyle bağlantıları kurarak illerde ne oluyor bilgileri alırız. Burası önemli bir merkezdir; hayati ve stratejiktir. Stratejik olması yükümüzü önemli ölçüde almaktadır” açıklamasında bulundu.

“PUTİN, BEŞTEPE’DE ODA İSTEMİŞ”

Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile Beştepe’de çektirdiği fotoğraf gösterilerek “Putin, size buradan bana da bir oda verseniz” dedi mi? sorusuna “Öyle bir latife oldu da ama asıl tespiti şurada oldu Külliyeyi görünce ‘büyük devlet olmanın işareti işte bu eserdir’ dedi. Kremlin Sarayı’nı biliyorsunuz. O da büyük bir devlet olmanın işaretidir. İçinde kaybolursunuz öyle bir yer. Biz Külliye’yi yaptık ana muhalefetin başındaki zat bunu hazmedemedi. Büyük düşünecek noktada değil de onun için. Bunlar cüce cüce” diye yanıt verdi.

Kaynak: Sözcü

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturksam.com
Video Haber www.sarizeybek.tv
Özel Haber www.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ