Genel
13 Haziran 2018 ( 4809 görüntülenme )

Erdoğan bitmiş... HDP'YE MANİPÜLASYON!..

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Mahalle Başkanları Kapalı Toplantısı'nda konuştu. Erdoğan'ın, Mahalle Başkanları'na "HDP'yi markaj altına alarak, onları baraj altı bırakmamız lazım" demesi dikkat çekti.

Sosyal medyada yayılan videoda Erdoğan, HDP'nin baraj altında kalmasının kendilerini çok farklı bir noktaya taşıyacağını belirterek, bunun için çalışılması talimatını veriyor.

1 dakika 39 saniyelik videoyu kaydeden bir AKP'li ise başka birileri tarafından engelleniyor ve video sona eriyor.

Erdoğan, AKP bölge başkanlarına aynen şöyle diyor:

HDP ÜZERİNDE ÇOK FARKLI BİR ÇALIŞMA YAPMAMIZ LAZIM!

“Arkadaşlar, HDP üzerinden parti teşkilatımızın çok farklı çalışma yapması lazım. Bunu dışarıda konuşmam. Burada sizlerle konuşuyorum. Niye sizlerle konuşuyorum? Çünkü onların baraj altı kalması demek, bizim durumumuzun çok daha iyi bir noktaya gelmesi demektir. Dolayısıyla da, her ilçede arkadaşlarım, özellikle onlar üzerinde çok farklı çalışması lazım. Çünkü siz, kim-kimdir bunu biliyorsanız. Öyle mi? Çünkü mahalle temsilcilerimiz eğer kimin kim olduğunu bilmiyorsa o zaman bu görevi bıraksın."

“MARKAJA ALACAKSINIZ”

"Alacaksınız önünüze sandık seçmen listesini, bu sandık seçmen listesinde kim kimdir… Ve buna göre de onlar üzerinde özel bir çalışma yapmanız da, inanıyorum ki bize çok farklı bir netice getirebilir. Markaja almak diyoruz ya, markaja alacaksınız.”

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ