2416 görüntülenme25 Şubat 2019
ERDOĞAN: ‘ANLAŞILAN O Kİ AKP ÇATISINI BEĞENMEYENLER VAR’

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan, Yozgat seçmenine seslenirken, “AKP çatısını beğenmeyip kendilerine başka mecra arayanlar var” ifadelerini kullandı. Erdoğan’ın bu sözleri parti içinde huzursuzlukların sürdüğü yönünde yorumlandı.

Yerel seçim çalışmaları için Yozgat’ta vatandaşlara seslenen Cumhurbaşkanı ve AKP genel başkanı Recep Tayyip Erdoğan, isim vermeden parti çatısı altında siyaset yapan bazı isimlere tepki gösterdi. 

'AKP ÇATISINI BEĞENMEYENLER VAR'

Erdoğan, “Anlaşılan o ki, AKP çatısını beğenmeyip kendilerine başka mecra arayanlar var. Bunlara hizmetin, yatırımın asıl kaynağının AKP olduğunu, bu kardeşiniz olduğunu gösterelim mi?” ifadesini kullandı. Yozgat’ın mevcut Belediye Başkanı Kazım Arslan, AKP’den istifa ederek, 31 Mart seçimleri için bağımsız aday olmuştu.

“DÜNYADAKİ YOZGATLILARI SELAMLIYORUM”

Erdoğan, konuşmasının devamında vatandaşa şöyle seslendi: “Gidin Avusturya’ya Yozgat’ı ülkemizin en büyük şehri sanırlar. Çünkü bu ülkede on binlerce Yozgatlı yaşıyor. Almanya’da, Fransa’da Hollanda’da daha pek çok Avrupa ülkesinde yüz binler Yozgatlı hayatını orada sürdürüyor. Buradan tüm dünyadaki Yozgatlıları selamlıyorum.”

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ