Gündem
11 Şubat 2019 ( 3597 görüntülenme )

Erdoğan'da telaş!.. 'SANDIĞA SAHİP OLMAZSAK YOK OLURUZ'

AKP'li cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan, Sinan Erdem Spor Salonu'nda İstanbul Sandık Başkanları Buluşması'nda konuştu. Erdoğan'ın 'Sandık başkanlarını bir gece ansızın arayabilirim, ona göre, hazırlıklı olun' ifadesi dikkat çekti. Erdoğan'ın konuşmasından satır başları şöyle;

‘HER SANDIKTA SEÇMENE MARKAJ’

“ AK Parti olarak her sandık için bir sorumlu ve 8 üyeden oluşan toplam 9 kişilik bir yönetim kurulundan bahsediyoruz. Yani ana kademeden 3 kişi. Bir tanesi o sandığın başkanı. Kadın Kollarından 3 kişi. Gençlik Kollarından 3 kişi. 9 kişilik sandık esaslı çalışmada bir yönetim. Böylece hiçbir siyasi partinin muktedir olamadığı, olamayacağı güç AK Parti'de.”

‘SANDIĞI SAĞLAM TUTMAZSAK YOK OLUR GİDERİZ’

“ İstanbul'un 959 mahallesinde 800 irtibat noktası kurduk. 'AK Sandık' adını verdiğimiz yazılımla bu noktaları her an izleme imkanına sahibiz. Sandığı sağlam tutmazsak, tıpkı dibi delik bir kaba konan su gibi, verdiğimiz onca emeğin ellerimizin arasından kayıp gitmesini, heba olmasını engelleyemeyiz.”

‘BİR GECE ANSIZIN ARAYABİLİRİZ, HAZIR OLUN’

“Sandık başkanlarını bir gece ansızın arayabilirim, ona göre, hazırlıklı olun. İstanbul'da bulunduğum günlerde her an bir irtibat noktasına gelebilirim, inşallah fırsat buldukça fiziki olarak da çalışmalarınıza katılacağım. Ben şimdi size keyif çayı ikram edeceğim, sandık kurullarımız bunu size ulaştıracak. 200 liralık bu çay gerçekten çok keyiflidir. Bütün sandık seçmen listesine ulaşacak bu çay paketlerini ikram edeceksiniz.”

Kaynak: Cumhuriyet

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ