2968 görüntülenme16 Aralık 2018
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, açılını gerçekleştirdiği "15 Temmuz Millet Bahçesi"ni gezdi. Erdoğan burada çalınıp söylenen şarkıya eşlik etti.

BERABER YÜRÜDÜK

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Esenler "15 Temmuz Millet Bahçesi" ve yapımı tamamlanan tesis ve projelerin açılışını gerçekleştirdi. Erdoğan açılış töreninin ardında, "15 Temmuz Millet Bahçesi"ni gezdi. Atv aracı sürerek gezen Erdoğan ve beraberindekilere gençlerin sohbet etmesi için tasarlanan otobüste çay simit ikram edildi. Erdoğan buradaki gençlerle sohbet edip onlarla fotoğraf çektirdi.

Erdoğan Millet Bahçesine dikilen bir ağaca toprak atıp, onu suladı. Erdoğan, Millet Bahçesi'nde Esenler Sanat Evi'nden Özkan Korkmaz ve kursiyerleri tarafından çalınıp söylenen "Beraber yürüdük biz bu yollarda" adlı şarkıya eşlik etti.

ÖNCESİ: ‘DİL AĞIR ÜSLUP AĞIR HAVA SICAK'

AKP'li Cumuhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Esenler'deki toplu açılış töreninde yaptığı konuşmada, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nu tehdit etti.

‘BU DEFA KAÇMAYA BİLE FIRSAT BULAMAZSIN’

Recep Tayyip Erdoğan, Fox TV Ana Haber Sunucusu Fatih Portakal'a da yüklenerek, "O televizyon ekranında ne idüğü belirsiz kendini bilmez haddini bilmez birilerin lafıyla milleti sokağa davet edersen… (Kılıçdaroğlu için)Sen 15 Temmuz'da tankların arasından kaçıp Bakırköy Belediyesi'ne gitmiş olabilirsin. Bu defa kaçmaya fırsat bile bulamazsın. Onu bil." dedi.

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Esenler'deki açılış töreninde konuştu. Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu, Fox Tv Ana Haber Sunucusu Fatih Portakal üzerinden tehdit ederek, şunları söyledi:

‘’MEYDANLARI SANA DAR EDERİZ’

“Her fırsatta milleti sokağa çıkarmaya çalışıyorlar. Bay Kemal sana bir şey söyleyeyim. O televizyon ekranında ne idüğü belirsiz kendini bilmez haddini bilmez birilerin lafıyla… Sen eğer Gezi olaylarındaki gibi bir şeyler yapmaya kalkarsan, o televizyon ekranında haddini bilmez birilerinin sokağa davet etmesiyle iş yapacağını zannediyorsan, bilesin ki bu millet 15 Temmuz'da FETÖ'cülere ve uşaklarına meydanları nasıl dar ettiyse, yine dar ederiz. Bunu böyle bilesin.”

‘BU DEFA KAÇMAYA BİLE FIRSAT BULAMAZSIN’

“Sen 15 Temmuz'da tankların arasından kaçıp Bakırköy Belediyesi'ne gitmiş olabilirsin. Bu defa kaçmaya fırsat bile bulamazsın. Onu bil. Bu milletin evlatlarını sokağa davet ederek bir şey elde edemezsin. Buna fırsat vermeyiz. Gereğini de yaparız.” diye konuştu.

Kaynak: DHA/ Cumhuriyet

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ