Reklamlar
Anasayfa » Haber
30 Nisan 2017 ( 44368 görüntülenme )

Erdoğan Az Önce Açıkladı!

Hindistan ziyareti öncesinde Atatürk Havalimanı'nda açıklama yapan Erdoğan, 'kabinede MHP'li Bakan olacak mı?' sorusunu "Şu anda gündemde böyle bir konu söz konusu değil ama ilerde ne olur biter onu söylemek yanlış olur" şeklinde cevapladı.

KABİNEDE REVİZYON VE MHP’Lİ BAKANLAR
Kabine revizyonu iddialarıyla ilgili bir soruyu da yanıtlayan Erdoğan, “Kabine değişikliği Cumhurbaşkanının değil, hükümetindir. Hükümetin tasarruf alanına ben giremem. Şu anda gündemde böyle bir konu söz konusu değil ama ilerde ne olur biter onu söylemek yanlış olur. Şu anda yürüyen sağlıklı bir hükümet var. Ne bir kapama ne de bir böyle bir karar yetkisi açıklama gibi bir anlayışım yoktur. Burada yetki başbakan ve hükümete aittir” diye konuştu.

Kaynak:yeniçağ

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

PKK'ya Bingöl'de Şok! ZIRHLI ARAÇ ŞARAMPOLE YUVARLANDI... 11 ASKERİMİZ YARALI... ŞOK!.. BAHÇELİ REFERANDUM İÇİN NE DİYECEĞİNİ KÖTÜ ŞAŞIRDI!.. İşe Bakın... FUAT AVNİ'nin BAHÇELİ'YE MESAJI DA DOĞRU ÇIKTI! El Bab'da BOMBALI SALDIRI! ŞOK!.. KIRMIZI LİSTEDEKİ TERÖRİST BAKIN NERDEN ÇIKTI!.. AKP Kongresine HDP de Davet Edildi İRAN'DAN TEHLİKELİ UYARI!..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
PKK Neye Uğradığını Şaşırdı !