Genel
07 Ocak 2018 ( 6494 görüntülenme )

FLAŞ!.. ERDOĞAN'DAN SAĞ KROŞE: VURDUK MU OTURTURUZ!..

ERDOĞAN: VURDUK MU OTURTURUZ

ERDOĞAN: TÜRK GÖZÜYLE BU KONUYA BAKIN, GÜÇLÜYÜZ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Fransa ziyareti dönüşü, uçakta gazetecilerin sorularını yanıtladı.

ABD'nin YPG'ye verdiği desteği bir kez daha eleştiren Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Lafa gelince terör örgütünün karşısındayız diyorlar, sonra YPG'yi yanlarına alıyorlar" dedi.

"VURDUK MU OTURTURUZ"

ABD'nin YPG'ye verdiği desteği bir kez daha eleştiren  Erdoğan YPG ve PKK'ya yönelik olarak ise "Vurduk mu oturturuz" ifadelerini kullandı.

Hürriyet gazetesi Genel yayın Yönetmeni Fikret Bila'nın haberine göre, Erdoğan'ın açıklamalarından başlıklar;

'BAŞ AKTÖR İSRAİL DİYORLAR"

"İsrail'e tehdit oluşturacak ülkeler zayıflatılıyor yorumları var. Şimdi İran'da olaylar var şöyle yorumlar geliyor; "Suriye, Irak ve İran'dan sonra hedef Türkiye olabilir mi?" Siz de PKK'nın Suriye'ye yerleştiğini söylemiştiniz. Böyle bir risk görüyor musunuz?" 

"BİZ VURDUK MU OTURTURUZ"

"Yorumlara, varsayımlara değil, biz kendi hedefimizin ne olduğuna odaklanmalıyız. Kendinizi zayıf görüyorsanız zaten bittiniz demektir. Ben Türkiye'yi asla zayıf olarak görmüyorum. Biz vurduk mu oturturuz. Ne PKK bir şey yapabilir, ne YPG. Hadi güçleri yetiyorsa, terör koridoru meselesinde yürüsünler. "

"KONUYA TÜRK BAKIŞI İLE BAKIN"

"Bizim bu noktalarda evel Allah'a biz inanıyoruz, inandığımız için de üstünüz. Nasıl biz şu anda 2 bin kilometrekare arazi üzerinde nasıl huzur sükun getirdiysek, o terör koridoru olarak düşündükleri yeri de onlara mezar ederiz. Bu konuda kararlıyız, bunu herkes bilecek. Bizim medyamızın da bunun bilincinde olması lazım. Konuya ABD değil Türk'ün bakışı ile bakın. "

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ