9352 görüntülenme21 Mart 2019
Meral Akşener mitingte izletti: “Çocuklar çalıştırın bakayım şu videoyu...”

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu İYİ Parti Lideri Meral Akşener ile birlikte Kocaeli'de düzenledikleri mitingde halka seslendi. Akşener, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile MHP lideri Devlet Bahçeli’nin daha önce birbirleri için söyledikleri sözlerden oluşan videoyu halka izletti. Akşener, konuya ilişkin şöyle konuştu;

‘BUNDA UTANMA YOK’

“Utanmadan bize PKK'lı dedi. Bu arkadaş bunu hep yapıyor. Bahçeli'yi PKK'lı ilan etmiş, şimdi de bizi. Kandil ile sözleşme imzaladığımı söylüyorlar. Sayın Bahçeli'nin sözlerini tekrar etmek isterdim ama yalancı olduğunu, aynı sözlerle karşısındaki suçlayıp milleti birbirine düşürüp, İmralı'da el etek öpenlerin yalanları bu milletin gözünde yok hükmündedir”. Diyerek Erdoğan ve Bahçeli’nin birbirinini pkklı olmakla itham eden sözlerini halka dinletti.

ERDOĞAN NE DEMİŞTİ?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, muhalefete yönelik eleştirilerini dile getirirken "CHP terör örgütü ile terör örgütünün siyasi temsilcileriyle yürüyor. Onun yanında İYİ Parti. Öbür tarafta bir de Saadet Partisi. HDP. Bunlar dörtlü çete" ifadesini kullandı. Aydın'da konuşan Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları şöyle:

CHP, İYİ PARTİ, SAADET, HDP… BUNLAR DÖRTLÜ ÇETE

"CHP terör örgütü ile terör örgütünün siyasi temsilcileriyle yürüyor. Onun yanında İYİ Parti. Öbür tarafta bir de Saadet Partisi. HDP. Bunlar dörtlü çete" ifadesini kullandı.

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ