‘İNÖNÜ DEVRİNDE KİMSEYE TOPRAK VERİLMEDİ’

İnönü’nün elindeki bayraklar üzerinden siyaset yapan Erdoğan’a bir kez daha hatırlatalım. İnönü döneminde, Türkiye’nin toprak bütünlüğü muhafaza edildi, bir karış vatan toprağı kimseye verilmedi. Erdoğan döneminde ise 18 Türk Adası ve 1 Türk Kayalığı alenen Yunan askerine teslim edildi. Türkiye batıdan bölündü. Cumhuriyet tarihinin ilk ve en büyük toprak kaybı yaşandı.

‘ERDOĞAN DÖNEMİNDE ADALARIMZDA YUNAN BAYRAĞI DALGALANIYOR’

İnönü döneminde Türk topraklarında Türk bayrağı dalgalanıyordu. Erdoğan döneminde, 18 Türk Adası ve 1 Türk Kayalığında Yunan bayrağı dalgalanıyor.

İnönü döneminde Türk topraklarında Türk bayrağı dalgalanıyordu. Erdoğan döneminde, Türk adalarında Bizans bayrağı da dalgalanıyor.

İnönü döneminde Türk topraklarında Yunan Askeri Üsleri yoktu. Erdoğan döneminde, TBMM kararı olmadan Türk adalarında 13 Yunan Askeri Üssü açıldı.

İnönü döneminde Türk topraklarında Yunan askerleri yoktu. Erdoğan döneminde, TBMM kararı olmadan Türk adalarına 5 binden fazla Yunan askeri yerleştirildi.

İnönü döneminde Türk topraklarında Yunan silahları yoktu. Erdoğan döneminde, TBMM kararı olmadan Türk adalarına top, uçaksavar, havan gibi Yunan ağır silahları ve Yunan zırhlı araçları yerleştirildi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ