Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2424 görüntülenme )

Erdoğan'ın Adana Mitingine İl Seçim Kurulu Son Noktayı koydu

İşler kızışıyor...
  Vatan Partisi Adana İl Başkanlığı’nın 7 Mayıs’ta seçim mitingi yapmak için yaptığı başvuruya rağmen, 15 Mayıs’ta aynı alanla ilgi olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ’Halkla Buluşma Programı’ için başvuran Adana Valiliği arasında 18 Mayıs’tan beri yaşanan çekişmeye son noktayı İl Seçim Kurulu koydu.

Vatan Partisi’nin alanın kendilerine tahsis edilmesi için yaptığı son başvuru da, reddedildi. Alan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a tahsis edilmiş oldu. 

MİTİNGE ÇAĞRI YAPTILAR

Adana'da yaşanan meydan krizine tepki olarak Vatan Partisi Adana İl Başkanı Nevzat Batmaz ve beşyüz civarı partili Uğur Mumcu Meydanı'na yürüyüş gerçekleştirdi. "Vatan Tayyip'e meydan bırakmaz", "Cumhuriyet değil AKP yıkılacak" sloganlarının atıldığı yürüyüşün ardından İl Başkanı Batmaz bir basın açıklaması yaptı.


Batmaz, açıklamasında "Bu hükümet Vatan Partisi'nin miting yapma hakkını kanunsuzca gasp etmiştir. Bu meydan laikliğin savunucusu Uğur Mumcu'nun adını taşımaktadır. Uğur Mumcu Meydanı'ndan tüm siyasi partilere çağrı yapıyoruz: Bu hak gaspına karşı çıkın." ifadelerini kullandı.

Adanalılara çağrı yapan Batmaz “Genel Başkanımız Doğu Perinçek'le birlikte yarın 18:30'da Uğur Mumcu Meydanı'nda olacağız” açılamasını yaptı(Ulusal).

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

FLAŞ!Suriye'ye İlk Kez Füze Atıldı! Kurtulmuş'tan Kayıp Askerlerle İlgili Açıklama! FLAŞ!.. SONAR'IN MHP ANKETİNDE MUHTEŞEM SONUÇ!.. İki Özel Harekat Polisimiz Şehit Düştü! ABD'den Şaşırtan İran Kararı Kubilay'ı Anma Töreninde Bir Garip Sınırlamalar... Kemal Kılıçdaroğlu’ndan REFERANDUM İÇİN KRİTİK SİNYAL!.. Bunu Yapmak ve Bu Tedbirleri Almak Zorundasınız!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Der Spiegel: IŞİD’i anladık ama PKK’yı niye vurdunuz?