Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2522 görüntülenme )

"Erdoğan'dan Bir Garip İsrail Açıklaması"

Van minit bitti...
  Erdoğan: "Bizim İsrail'e ihtiyacımızın olduğunu kabul etmemiz lazım"

Hürriyet gazetesinden Vahap Munyar'ın haberine göre, Kral Selman bin Abdülaziz'in davetiyle gittiği Suudi Arabistan dönüşü uçakta gazetecilerin sorularını yanıtlayan Erdoğan özetle şunları söyledi:
"Gazze ile ilgili adım atılmadan İsrail'le anlaşma mümkün mü?"
Şartlarımız belli; özür, tazminat ve ambargonun kaldırılması. Ambargo noktasında, "Türkiye üzerinden mallar, inşaat malzemeleri girebilir" dediler. Yazılı metni göreceğiz ki iş sağa sola sapmasın.
Önem verdiğimiz başka husus Mescid-i Aksa'ya yönelik ihlallerin son bulması. İsrail, bölgede Türkiye gibi bir ülkeye muhtaçtır. Bizim de İsrail'e ihtiyacımızın olduğunu kabul etmemiz lazım. Bu, bölgenin bir gerçeği. Karşılıklı samimiyet çerçevesinde bu adımları atmayı başarabilirsek, normalleşme beraberinde gelir. Filistin'deki kardeşlerimizi gözetmek durumundayız(Ajanslar).

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ve ABD'den TÜRKİYE'ye AÇIK TAVIR! Bahçeli'nin Elazığ Mitinginde BAHÇELİ'YE ŞOK!.. Azerbaycan-Ermenistan Hattında Şiddetli Çatışma! İşsizlik Verileri Açıklandı! CHP'li VEKİL AÇIKLADI... SÜRMENE AYAKTA!.. Şemdinli Çatışma Başladı; Olay vahim! TÜRK TELEKOM'UN ORTAĞI BATTI!.. BAHÇELİ VE EKİBİNE ŞOK TAVIR!..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
FETÖ'den MHP'li Vekile Şantaj