Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2497 görüntülenme )

"Erdoğan'dan Bir Garip İsrail Açıklaması"

Van minit bitti...
  Erdoğan: "Bizim İsrail'e ihtiyacımızın olduğunu kabul etmemiz lazım"

Hürriyet gazetesinden Vahap Munyar'ın haberine göre, Kral Selman bin Abdülaziz'in davetiyle gittiği Suudi Arabistan dönüşü uçakta gazetecilerin sorularını yanıtlayan Erdoğan özetle şunları söyledi:
"Gazze ile ilgili adım atılmadan İsrail'le anlaşma mümkün mü?"
Şartlarımız belli; özür, tazminat ve ambargonun kaldırılması. Ambargo noktasında, "Türkiye üzerinden mallar, inşaat malzemeleri girebilir" dediler. Yazılı metni göreceğiz ki iş sağa sola sapmasın.
Önem verdiğimiz başka husus Mescid-i Aksa'ya yönelik ihlallerin son bulması. İsrail, bölgede Türkiye gibi bir ülkeye muhtaçtır. Bizim de İsrail'e ihtiyacımızın olduğunu kabul etmemiz lazım. Bu, bölgenin bir gerçeği. Karşılıklı samimiyet çerçevesinde bu adımları atmayı başarabilirsek, normalleşme beraberinde gelir. Filistin'deki kardeşlerimizi gözetmek durumundayız(Ajanslar).

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Flaş! Gülen'in Kardeşine NOKTA OPERASYONU! Cizre, resmen “Özerk Kanton! Akşener'den Tüm Ülkücüleri Harekete Geçirecek Şok Açıklama! Öğretmenlerimiz Ne Halde, Biliyor musunuz... PKK Hedefleri Vuruldu! SEDAT ŞAHİN'E ŞOK OPERASYON!.. GÖZALTINDA!.. Meteoroloji'den Sıcak Haber KÜTAHYALI'YA ZOR KARAR!..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Van'da Faciadan KIL PAYI!..