MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, AKP’li Bülent Arınç’ın MHP’nin Manisa adayı ile ilgili sözlerine tepki göstererek “Biri bunu sustursun” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi'nin (MHP) Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, eski TBMM Başkanı ve AKP'li Bülent Arınç'a sert tepki gösterdi. Enginyurt, Twitter hesabından yaptığı açıklamada Bülent Arınç'ın dün Manisa'da kullandığı ifadelere tepki gösterdi. MHP'li vekil Enginyurt'un yaptığı açıklama şöyle:

‘ŞU ARINÇ’I SUSTURUN’

"Bülent Arınç, MHP düşmanlığına devam ediyor. Arkadaş ben bir laf etsem, ittifak çatladı diyorlar. Adam her fırsatta, BEKA yoktur, MHP Manisa adayına giydirme, Cumhur İttifakı seçim stratejisini beğenmeme, ne ararsan var. Ben Cumhur İttifakı diyorum inadına. Lakin biri bunu sustursun."

ARINÇ ‘MHP ADAYI ARTIK GİTSİN’ DEMİŞTİ

AKP'li Yunus Emre Belediyesi'nin yaptığı 50. Yıl Mahallesi Çamlık Kültür ve Taziye Evi'nin açılışına katılan eski TBMM Başkanı Bülent Arınç, AKP'li Mehmet Çerçi için "Manisa Büyükşehir Belediye Başkanlığı olmalı diye gönlümden de geçiriyorum" diyerek MHP adayı Cengiz Ergün için ise "3 dönemi dolacak, o da gitsin İzmir'e büyükşehir belediye başkan adayı olsun. Manisa'dan çeksin ayağını artık" açıklamasında bulunmuştu.

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ