CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu CHP grup toplantısında yaptığı konuşmada MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi eleştirdi ve "Mafya liderlerini, uyuşturucu kaçakçıları serbest bırakıp düşünce suçlularını hapsetmekten vazgeçecek misin?" ifadelerini kullandı.

ÇAKICI SAHNEDE

Bunun üzerine Kemal Kılıçdaroğlu'nu hedef alan Alaattin Çakıcı, yazdığı mektupla CHP'nin tepkisini çekti. CHP'lilerin tepki gösterdiği Çakıcı'ya MHP'den ihraç edilen Cemal Enginyurt da tepki gösterdi. Ancak Enginyurt, Çakıcı'ya tepki gösterdiği tweetini kısa süre içinde hesabından kaldırdı.

ENGİNYURT ÖNCE PAYLAŞTI SONRA SİLDİ

Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, "CHP Genel Başkanı'nı sevmeyebilirsiniz, fikirleri sizin için önemsiz olabilir. Lakin hiç kimsenin bir parti genel başkanına ağır hakaret etme hakkı yoktur" dedi. Enginyurt'un sildiği tweeti şöyle:

‘HERKES KARŞI ÇIKMALI’
"CHP Genel Başkanını sevmeyebilirsiniz, fikirleri sizin için önemsiz olabilir. Lakin hiç kimsenin bir parti Genel Başkanına, ağır hakaret etme hakkı yoktur. Eğer buna karşı çıkmazsak, yarın önüne gelen Parti liderlerine hakaret eder. Fikri olan söylesin, kötü söz kimseye yakışmaz."

Kaynak: gerçekgundem

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ