9767 görüntülenme07 Mayıs 2020
Hafta başından bu yana doların önlenemez yükselişi devam ederken MHP'nin Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt'tan Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'a "Dik Dur" mesajı geldi.

'BU İŞİN ARKASINDA CHP VAR'
Enginyurt, suçu yine yurt dışı ve CHP'ye attı. Sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Damat Bakan Albayrak'a destek çıkan Enginyurt, "Ekonomik Saldırı sadece Londra merkezli yapılmıyor. Merkez üssü CHP olan, fırsatçı saldırganları da unutmamak lazım. Baksana! Muharrem başta olmak üzere, nasıl keyifle saldırıyorlar.Berat Albayrak. Seni yok etmek isteyenlere boyun eğme. Millet kimin ne olduğunu biliyor. Dik dur" diye yazdı.

'SEÇİMDEN SONRA BEKLE GÖR' DEDİ... GÖRDÜ!..
AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın damadı, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın 19 Mart 2019 tarihinde doların durumuna ilişkin yaptığı konuşma doların 7.20 TL'ye yükselmesinin ardından sosyal medyada yeniden viral oldu.

Berat Albayrak, 19 Mart 2019 tarihinde Trabzon'daki "Adım Adım Ekonomi" programında doların durumuyla ilgili konuşmuştu.
BERAT ALBAYRAK: ‘DOLAR 5 TL’ye’
Albayrak'ın "Dolar 10 lira olacak, 15 lira olacak ya, toplayalım dolarları... Dolar düştü 5 liraya, şimdi bunlar kara kara düşünüyor, şöyle bir kriz çıksa da dolar satsak diyorlar. Çok beklersiniz. Hele hele seçimden sonra daha çok beklersiniz" yorumu dün (6 Mayıs 2020) doların 7.20 TL'yi görmesi sonrası yeniden sosyal medyada paylaşılmaya başlandı.

Kaynak: Ajanslar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ