Reklamlar
Anasayfa » Haber
12 Ağustos 2017 ( 521 görüntülenme )

EMNİYETTE ATAMA DEPREMİ!

EMNİYET Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanan emniyet müdürlerinin atama listesi belli oldu.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nde görevli 4 ikinci sınıf, 7 üçüncü sınıf, 11 dördüncü sınıf polis müdürünün yanı sıra 17 emniyet amirinin tayini şark görevi sebebiyle Doğu ve Güneydoğu illerine çıktı. Başka illerden 9 müdür ve emniyet amirinin İstanbul'a ataması yapıldı. İstanbul Güvenlik Şube Müdürü Hasan Cevher, Hakkari'ye, Kağıthane İlçe Emniyet Müdürü Birol Taşkoparan da Mardin'e tayin oldu.

56 POLİS ÜST RÜTBEYE TERFİ ETMİŞTİ
Emniyet Genel Müdürlüğü'nün 19 Temmuz'da açıkladığı emniyet müdürleri ve amirlerinden terfi listesine göre 56 polis bir üst rütbeyi yükselmişti. İstanbul Emniyeti'nde görevli 9 ikinci sınıf, 4 üçüncü sınıf, 9 dördüncü sınıf polis müdürü bir üst rütbeye 34 emniyet amiri de dördüncü sınıf emniyet müdürlüğüne terfi etmişti.

kaynak:dha

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

KARS İL JANDARMA KOMUTANI'NA DURUŞMADA ŞOK!.. DOĞRU TESPİT DOĞRU ÇÖZÜM Gülen'in Yeğeninden ŞOK İTİRAF! Putin Zirveyi Tek Sözle Vurdu! FLAŞ!.. GÖKÇEK'TEN HÜKÜMETE ŞAŞIRTICI UYARI! FLAŞ! O Şirket "TARİHİ KAR" Yaptı! Suruç Bombacısının Kimliği Kesinleşti Bilgiç: Türkiye'ye Karşı Kara Propaganda

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Beyoğlu’nda SİLAHLAR PATLADI!