Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2955 görüntülenme )

Emekliye Promosyonda İLGİNÇ GELİŞME!..

Hayırdır, ulufe mi dağıtıyor bunlar!..

EMEKLİYE 26 LİRA PROMOSYON

İstanbul'da düzenlenen 'Uluslararası İslam Dünyasında Sendikacılık Sempozyumu'na katılan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, programın ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Bir gazetecinin emeklilere aylıkları karşılığında banka promosyonu verilmesine ilişkin bakanın dün yaptığı konuşmayı hatırlatarak, "Sizin söylediğinize göre bu para yaklaşık 26 lira çıkıyor" sözleri üzerine Müezzinoğlu, "Bizim bu rakamlarla emeklimizin beklentilerine cevap verebilmemiz mümkün değil" ifadelerini kullandı.

"SAYIN BAŞBAKANIMIZIN BİR MÜDAHALESİNE İHTİYACIMIZ VAR"

Emeklilere yönelik promosyon konusuyla ilgili bir ay boyunca konuşmayacağını da belirten Müezzinoğlu, "Sayın Başbakanımız ve özellikle kamu bankalarının yöneticileriyle birlikte bir çalışmayı yapıp ondan sonra sayın Başbakanımızın bir takdirine müdahalesine ihtiyacımız var.

Onu başarabildiğimizde kısmen de olsa emeklimizi bir promosyon beklentisine kısmi bir cevap verme imkanımız olacak. Ancak şu anda emeklilerimiz için bankalardaki dünkü söylediğim yılda 24 günlük kalan paranın karşılığında bir hak ediş ise bu emeklimizi tatmin edecek bir rakam değil. Bu rakam ile emeklimizin karşısına çıkmak istemiyoruz. Çalışmalar devam ediyor. Bir ay süresince bu konuda konuşmayacağım" ifadelerini kullandı.

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İKİ DEV KANAL SATIŞTA!.. Doğalgaz Faturalarında Yeni Dönem! ASGARİ ÜCRETTE ALT SINIR AÇIKLANDI! İŞE BAK!.. HAZİNE TOPTAN BORÇLANIYOR... ŞOK İDDİA!.. HALKIN PARASIYLA YİĞİT BULUT'A ALMAN MALI KIYAK!.. KARSAN'A SORUŞTURMA!.. PVC DEVİNDEN RUSYA'YA ŞOK!... EMEKLİYE İYİ HABER!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
DİKKAT!.. BAKANLIK'tan ZEHİRLİ YUMURTA AÇIKLAMASI...