17926 görüntülenme07 Ağustos 2020
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Müsavat Dervişoğlu, katıldığı programda sürekli CHP'li Muharrem İnce'nin yeni parti kuracağına yönelik iddiaların tartışılmasını eleştirdi ve "Doları, Euro'yu, altını konuşmayacak mıyız?" diye tepki gösterdi.

‘ÜLKEYİ BU HALE SÜRÜKLEYEN İKTİDARI HİÇ KONUŞMAYACAK MIYIZ’
HaberTürk'te yayınlanan "Nedir Ne Değildir?" programında yeni parti kuracağı iddiasıyla gündeme gelen Muharrem İnce'nin tartışılmasına Dervişoğlu ekonomideki kötü gidişata dikkat çekerek tepki gösterdi. Dervişoğlu, "Türkiye'yi sorunlar yumağıyla karşı karşıya bulunduran iktidarın bu zamana kadar yapmış olduğu uygulamayı konuşmayacağız, tartışmayacağız, ekonomi nasıl bu hale geldi konuşmayacağız, dış politika nasıl bu hale geldi bunu konuşmayacağız. İktidar partisinin arzu ettiği tartışmalarla zaman kaybedeceğiz. Bunun bize ve milletimize, demokrasimize bir katkısı yok" ifadeleriyle tepki gösterdi.

İNSANLAR ARTIK HAYAL KURAMAZ HALE GELDİ
Ülkenin daha ciddi problemlerinin olduğunu belirten Dervişoğlu, "Şu anda çocuklarımız gençlerimiz hayal kuramadıklarını söylüyorlar. Yaşadıkları ülkeden umudunu kesmek gibi bir sıkıntıyla karşı karşıya kaldıklarını söylüyorlar" dedi.

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ