Reklamlar
Anasayfa » Haber
06 Temmuz 2017 ( 2198 görüntülenme )

EGE ÜNİVERSİTESİ'NDEN AKLA HAYALE GELMEZ DUYURU!..

100 LİRA BAĞIŞ YAP,  100 TAM NOT AL, SINIFI GEÇ,


EGE Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Bölümü'nün resmi internet sitesinde yayınlanan duyuru şaşkınlık yarattı.

Duyuruda, Topluma Hizmet Uygulamaları dersinden kalan öğrencilerin devlet vakıflarına bağış yatırarak dersten geçebilecekleri belirtildi.

Rektörlük'ten yapılan açıklamada ise 'Böyle bir uygulamamız yoktur. Bu bilgi ile ilgili tüm incelemeler başlatılmıştır' denildi.

100 LİRA YATIR 100 NOT AL

Ege Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Bölümü'nün resmi internet sitesinde bugün sabah saatlerinde Prof. Dr. Gökalp Kahraman imzalı bir duyuru yayınlandı. Topluma Hizmet Uygulamaları dersinden kalan öğrencilere hitaben yazılan duyuruda dersten kalan öğrencilerin devlet vakıflarına yapacakları 100 lira tutarındaki bağışı belgelemeleri durumunda 100 not ile geçebilecekleri bildirildi.

Duyuruda 'Topluma Hizmet Uygulamaları Dersini Alanların Dikkatine Kalan öğrenciler Mehmetçik Vakfı'na veya 15 Temmuz şehitleri ve gazileri vakfına veya Kızılay'a 100 lira bağışlayıp, teşvik ederlerse yani vesikalandırırlarsa 100 not ile geçerler. Prof. Dr. Gökalp Kahraman' ifadelerine yer verildi.

Ege Üniversitesi Rektörlüğü'nden yapılan açıklamada ise 'Böyle bir uygulamamız yoktur. Bu bilgi ile ilgili tüm incelemeler başlatılmıştır' denildi.

İŞTE O DUYURU:
Kaynak: DHA

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İran'dan ABD'ye Sert Misilleme! DİKKAT!.. AKŞENER'DEN HÜKÜMETE ACİL ÇAĞRI!.. METEOROLJİDEN ŞİDDETLİ YAĞIŞ UYARISI! Fırat Kalkanı Harekatı'ndan ACI HABER! IŞİD’e El Bab’ta Büyük Darbe! KUMPAS MAĞDURU GENERAL'den ABDULLAH GÜL'E AĞIR İTHAM!.. AKP'li YSK Temsilcisinden CAN SIKICI AÇIKLAMA! ÖĞRETMEN Olmak İsteyenlerin Dikkatine... YÖK'DEN ÖNEMLİ DUYURU!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Ey Millet! Duydunuz mu! PKK İşbirlikçisi Demirtaş'a CEZAVEVİNDE KIYAK!