10476 görüntülenme08 Mayıs 2018
“ERDOĞAN ÇEKİLİRİZ DEDİ, MİLLET TAMAM DEDİ, DÜNYADA İLK SIRA”

Erdoğan “Şayet bir gün milletimiz tamam derse ancak o zaman biz kenara çekiliriz” dedi. Yüz binlerce sosyal medya kullanıcısı "Tamam" diye yazdı. "T A M A M" etiketi dünya gündeminde 1. sıraya yükseldi.

ERDOĞAN: “MİLLET TAMAM DERSE ÇEKİLİRİZ”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün AKP’nin grup toplantısında “Şayet bir gün milletimiz tamam derse ancak o zaman biz kenara çekiliriz” ifadesini kullandı. Erdoğan’ın bu açıklaması sonrası çok sayıda Twitter kullanıcısı Erdoğan’a “Tamam” mesajı gönderdi.

MİLLET TAMAM DEDİ, DÜNYA BİRİNCİSİ OLDU

Twitter'da "T A M A M" etiketine 346 bin tweet atıldı. "T A M A M" etiketi dünya gündeminde de birinci sıraya yükseldi.

AKŞENER, İNCE VE KARAMOLLAOĞLU’NDAN YANIT

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan'ın, "Bizi İstanbul Büyükşehir Başkanlığı'na (İBB) da, AK Parti Genel Başkanlığı'na da, Başbakanlık ve Cumhurbaşkanlığı'na da milletim getirdi. Onlar 'Tamam' derse, kenara çekiliriz" sözlerine CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'ndan yanıt geldi.

TAMAM

Sosyal medya hesaplarından açıklama yapan Erdoğan'ın rakipleri, büyük harflerle "TAMAM" yazdı. İnce, "Vakit TAMAM!" derken; Akşener de "T A M A M. #TürkiyeİYİOlacak" ifadelerini kullandı. Karamollaoğlu ise "T A M A M İnşallah!" paylaşımında bulundu.

kaynak: ajanslar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ