Reklamlar
Anasayfa » Haber
04 Nisan 2017 ( 2375 görüntülenme )

DÜZCE'DE BAHÇELİ EKİBİNDEN AKP'YE KOLTUK!..

AKP'li Bakan Faruk Özlü: MHP'li kardeşlerimiz 'evet' için çalışacak


Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Özlü, MHP Düzce Akçakoca İlçe Teşkilatı'nı ziyaret etti. Özlü'nün ziyaret anındaki rahat hareketleri dikkat çekti.

Partisinin Akçakoca İlçe Başkanlığı'nca Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen mitingde konuşan Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, mitingin ardından MHP Akçakoca İlçe Başkanlığı'nı ziyaret etti. İlçe Başkanı Mustafa Özensel ile bir süre görüştü.

MHP'Lİ KARDEŞLERİMİZ 'EVET' İÇİN ÇALIŞACAK

Ziyaretin ardından açıklama yapan Bakan Özlü, "Biz, Düzce'nin birliği, beraberliği, bütünlüğü için, Düzce için çalışmak isteyen siyasi bir kadroyuz. MHP'li kardeşlerimiz de 'evet' oyu için çalışacaklar. Referandum sebebiyle bir görüş birliğimiz var ama her ne kadar referandum olmasa da biz Düzce için biriz, beraberiz. Düzce için çalışıyoruz."

Daha sonra Çayağzı köyüne geçen Bakan Özlü ve beraberindekiler, Tarihi Orhangazi Camisinde ikindi namazını kılarak, köy meydanında vatandaşlarla sohbet etti.
AKP'li Bakan Faruk Özlü: MHP'li kardeşlerimiz 'evet' için çalışacak
Kaynak: Yeniçağ

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Atatürk'ün Kurduğu 110 Kamu Kuruluşu Satılmaktan Kurtuldu! FLAŞ!.. YENİ ÇALIŞMA BAKANI'NDAN O PAYLAŞIMLARA JET CEVAP!.. MİLYONLARCA SÜRÜCÜYÜ İLGİLENDİREN ÖNEMLİ KARAR!.. FLAŞ!.. İZMİT'TE AKŞENER'İN TOPLANTISI MİTİNGE DÖNÜŞTÜ!.. Kilis'e Sevkiyat! Yeni Sınır Kapıları Geliyor! Merkel'den Türkiye İçin Önemli Açıklama! Eski PKK'lı Demirtaş'a Böyle İsyan Etti

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Mülteci Değil, Mehmetçik!