Reklamlar
Anasayfa » Haber
04 Nisan 2017 ( 2368 görüntülenme )

DÜZCE'DE BAHÇELİ EKİBİNDEN AKP'YE KOLTUK!..

AKP'li Bakan Faruk Özlü: MHP'li kardeşlerimiz 'evet' için çalışacak


Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Özlü, MHP Düzce Akçakoca İlçe Teşkilatı'nı ziyaret etti. Özlü'nün ziyaret anındaki rahat hareketleri dikkat çekti.

Partisinin Akçakoca İlçe Başkanlığı'nca Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen mitingde konuşan Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, mitingin ardından MHP Akçakoca İlçe Başkanlığı'nı ziyaret etti. İlçe Başkanı Mustafa Özensel ile bir süre görüştü.

MHP'Lİ KARDEŞLERİMİZ 'EVET' İÇİN ÇALIŞACAK

Ziyaretin ardından açıklama yapan Bakan Özlü, "Biz, Düzce'nin birliği, beraberliği, bütünlüğü için, Düzce için çalışmak isteyen siyasi bir kadroyuz. MHP'li kardeşlerimiz de 'evet' oyu için çalışacaklar. Referandum sebebiyle bir görüş birliğimiz var ama her ne kadar referandum olmasa da biz Düzce için biriz, beraberiz. Düzce için çalışıyoruz."

Daha sonra Çayağzı köyüne geçen Bakan Özlü ve beraberindekiler, Tarihi Orhangazi Camisinde ikindi namazını kılarak, köy meydanında vatandaşlarla sohbet etti.
AKP'li Bakan Faruk Özlü: MHP'li kardeşlerimiz 'evet' için çalışacak
Kaynak: Yeniçağ

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

DÜN GECE IŞİD'E AĞIR HAVA HAREKATI! "Sağlık Bakanlığı'ndan İlginç Açıklama" HÜKÜMET KONAĞINA BOMBALI SALDIRI! İNGİLİZ Kamuoyundan TRUMP'a AĞIR ŞOK! Beytüşşebap Kaymakamı O Füzenin Görüntüsünü Yayınladı! PKK'nın NEB Kâbusu ŞOK!.. Fırat Çakıroğlu'nu Şehit Edenler Üniversitede Ortaya Çıktı! Heybeliada Ruhban Okulu Yine Gündemde

Bakmadan Geçme!

KAPAT
İşte Dört Kişilik Bir Ailenin Sınırları...