Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 3522 görüntülenme )

Duyduk Duymadık Demeyin!.. Bekir Bozdağ'dan FETÖ İTİRAFI GELDİ!...

Vay be!.. Demek sen de aldatıldın ha!...

Bozdağ’dan itiraf: ‘İnanıyordum, ihanet şebekesini bilmiyordum’

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, 2011 yılında TBMM'de yaptığı ve halen de Meclis tutanaklarında yer alan Fethullah Gülen'i övücü sözleri için '' O konuşmayı inanarak yaptım. Çünkü o dönemde Fetullahçı terör örgütünün suç, ihanet şebekesi olduğuna dair bir bilgim yoktu'' dedi.
 
Bakan Bozdağ, OHAL süresinin uzatan Başbakanlık tezkeresinin görüşüldüğü TBMM Genel Kurulunda konuşurken kendisine 2011 yaptığı konuşma hatırlatıldı. Bozdağ bu konuşmasında ”Fetullah Gülen bu ülkenin yetiştirdiği değerli bir kıymettir. Seversiniz, sevmezsiniz ama değerli bir insandır, bilge bir insandır. Bu ülkenin milli ve manevi değerlerine bağlı nesillerin yetişmesi için hizmet yapıyor. Her şeyi de açık, devletin denetimi, gözetimi altında açık, her şeyi gözünün önünde olan” demişti.

Bozdağ bu sözleri için “Benim grup başkanvekili olduğum dönemde yaptığım bir konuşma milletvekilleri tarafından sürekli olarak ifade ediliyor. Ben o konuşmayı inanarak yaptım. Şimdi yaptığım konuşmaları da inanarak yapıyorum. Çünkü o dönemde Fetullahçı terör örgütünün suç, ihanet şebekesi olduğuna dair bir bilgim yoktu. Ne zaman bir terör örgütü, ne zaman suç örgütü ve ihanet şebekesi olduğunu gördüm ondan sonra çok net konuşurum.  Ortaya çıkmış bir büyük, kirli suç örgütü var. Sen şöyle dedin ben böyle dedim diyerek kimse bu örgütü aklayamaz. Bununla mücadeleyi birlikte yapmamız lazım” dedi.

CHP sıralarından ise Bozdağ'ın bu açıklamasına “Kendinizi mi aklıyorsunuz, aklayamazsınız” tepkisi geldi.

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Çukurca'da Örgütten Kaçan 1 Terörist Teslim Oldu IŞİD'e Katılmak İsteyen 23 Kişi Yakalandı AKIL ŞOKTA!.. BY LOCK HAKKINDA İNANILMAZ RAPOR!.. FLAŞ!.. VE BYLOCK'UN NE OLDUĞU RESMEN AÇIKLANDI!.. Düz Karın İçin Pilates! ÇATIŞMADA VURULAN TERÖRİSTLERE AİT KEMİKLER,ŞİMDİ TOPLU MEZAR OLUYOR... FLAŞ! Genelkurmay Başkanlığı'ndan ABD-Rusya'ya UYARI! Metropoll'ün Son Araştırmasında Çıkan Çok Çarpıcı Sonuçlar

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Diyarbakır'da Gerginlik