Reklamlar
Anasayfa » Haber
28 Haziran 2017 ( 1727 görüntülenme )

DOĞUBANK... MISIR ÇARŞISI... MAHMUTPAŞA... BÜYÜK OPERASYON!..

Doğubank, Mahmutpaşa, Mısır Çarşısı;100 noktaya 500 polisle operasyon

İstanbul Kaçakçılıkla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri koordinesinde Fatih'teki bazı iş merkezi ve çarşılara eş zamanlı baskın düzenlendi. 


Baskınlarda çok miktarda kaçak eşya ele geçirildi. Aramalara Turizm Polisi, Fatih İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Güvenlik Şube Müdürlüğü ekipleri de katıldı.

Fatih'te Mahmutpaşa, Doğubank ve Mısır Çarşısı'nın da aralarında bulunduğu çok sayıdaki iş merkezi ve çarşıya düzenlenen baskınlara 500 polis katıldı. Baskın yapılan adreslerden biri olan Mahmutpaşa'daki iş yerlerine giren polis aramalar yaptı. 

Aramalarda kaçak tütün, nargile tütünü, elektronik sigara, çay, telefon, biber gazının da aralarında bulunduğu çok miktarda eşyaya el konuldu. 100 adrese düzenlenen baskınlarda bazı işyeri sahipleri gözaltına alındı, malzemelere el konuldu. Baskın yapılan adreslerden birinde iş yeri sahibi gazetecilere tepki gösterdi. Gerginlik araya giren polis tarafından önlendi.

Kaynak: DHA

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ABD'DEN SON DAKİKA... AŞAĞILIK AÇIKLAMA!.. BU YİĞİT TÜRK SUBAYI'NI SELAMLAYINIZ! AK-Saray devrediliyor METEOROLOJİDEN SON TAHMİNLER! Akşener’den ‘Türkeş’li Çıkış AKPM'den KRİTİK TÜRKİYE KARARI! Irak'tan Yeni Bir Tepki ABD RESTİ ÇEKTİ!.. RUSYA YOLA DEVAM!..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
FLAŞ!.. Yalçın Akdoğan TWEET ATTI... AKP'DE AKILLAR KARIŞTI!..