Reklamlar
Anasayfa » Haber
19 Mart 2017 ( 14216 görüntülenme )

DİYARBAKIR'DA AĞIR ÇATIŞMA!..

YÜZBAŞI ŞEHİT UZMAN ŞEHİT

DİYARBAKIR'ın Lice İlçesi'nde 5 Mart'ta başlatılan operasyonlar kapsamında bugün bir grup teröristle sıcak temas sağlandı. 


Teröristlerin açtığı ilk ateşte ağır yaralanan bir yüzbaşı ve bir uzman çavuş kaldırıldıkları hastanede şehit olurken, çatışmada 6 PKK'lı öldürüldü.

Diyarbakır'ın Lice, Kulp ve Hani ilçelerinin kuzeyi ile Bingöl'ün Genç İlçesi arasında kalan bölgede 5 Mart'ta 7 bin asker, polis ve güvenlik kurucu ile gerçekleştirilen geniş çaplı operasyonlar devam ederken, bugün Lice ile Hani ilçeleri arasındaki bölgede bir grup bölücü terör örgütü mensubu ile sıcak temas sağlandı. Teröristlerin açtığı ilk ateşte yaralanan bir yüzbaşı ile bir uzman çavuş kaldırıldığı Diyarbakır'daki Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi'nde yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak, şehit oldu.

Çatışmada ilk belirlemelere göre 6 PKK'lı ölü ele geçirilirken, bölgede operasyonlar devam ediyor.

Kaynak: DHA

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Menisküs Nedir, Nasıl Anlaşılır... Türkiye Kapattığı Elçiliği Yeniden Açıyor! ACI HABERLER ARDI ARDINA GELİYOR... 5 ŞEHİT 4 YARALI !.. O Dava Şimdi de Lise Öğrencisini Vurdu! “Hiçbir Şehit Ailesi Sitem Etmedi” Türker : Ver Başkanlığı Al Apo’yu! GÜLEN'İN SAĞLIK DURUMUNDA FLAŞ GELİŞME ! Yaralı Polis Memurumuz Şehit Oldu

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Sur'da Yeni Çatışma! 13 Yaralımız Var!