Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2421 görüntülenme )

Diyarbakır'da Çatışma!

Ne oluyor!

Diyarbakır’ın Dicle ilçesinde polis özel harekat noktasına bir grup terörist tarafından roketatar ve silahlarla saldırı düzenlendi.

Polislerin saldırıya karşılık vermesinin ardından çatışma çıktı.


Edinilen bilgiye göre, Dicle ilçesi Ziyarettepe mevkiinde polis özel harekat noktasına bir grup terörist tarafından roketatarlı ve uzun namlulu silahlarla saldırı düzenlendi. Polislerin saldırıya anında karşılık vermesinin ardından çatışma çıktı.

Ziyarettepe’de çatışma yoğun bir şekilde devam ederken, ilçenin değişik noktalarında da saldırıların olduğu ve çatışmaların yaşandığı öğrenildi.

Çatışmalar sürüyor.

HABER İŞTE BÖYLE...

İnanınız; teröristler de ne bu saldırıyı yapacak güç var ne de Türk Ordusu, Jandarması ve Polisine karşı direnecek güç var!

Sanki karşımızda koskoca Türk Ordusu'na karşı koyan bir güç varmış algısı yaratılmak isteniyor!

BÖYLE BİR ŞEY YOK!

Terörist bugün varsa eğer, arkasında AKP siyaseti olduğu içindir, tıpkı 1992'de PKK'nın arkasında Özal siyaseti olduğu gibi!

BU SİYASETİ DEĞİŞTİRİN, PKK ÇÖKER!

Erdal Sarızeybek


 

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

KADIKÖY'de SİLAHLI SOYGUN!.. Hükümetten IŞİD'e karşı hazırlayacağı güvenlik paketi bekliyoruz Saçım Dökülüyor Diyorsanız Eğer, Bir Bakınız... YAĞMUR İÇİN TARİH VERİLDİ! ŞOK! Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Diploması MAHKEMEYE DÜŞTÜ! Fuat Avni Hakkında Suç Duyurusu Uyuşturucunun Yarattığı Etkiler Akdeniz'de Mülteci Faciası!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Kitap Okumanın Sağlığa Faydası Bulundu!