Reklamlar
Anasayfa » Haber
11 Mayıs 2017 ( 1349 görüntülenme )

Dikkat!.. SINAVA GİRECEK ADAYLARA KRİTİK UYARI!..

ÖSYM, 21 Mayıs'ta yapılacak 2017-KPSS A Grubu ve Öğretmenlik Sınavı'na girecek adayların, sınavın başlama saatinden 15 dakika önce binalara alınma işleminin tamamlanacağı uyarısında bulunuldu.


ÖSYM'den yapılan açıklamada, 21 Mayıs'ta saat 10.00'da uygulanacak 2017-KPSS A Grubu ve Öğretmenlik Sınavı'nın genel yetenek-genel kültür oturumu ile aynı gün saat 14.30'da uygulanacak eğitim bilimleri oturumu için adayların sınava girecekleri bina ve salonlara atanma işlemlerinin tamamlandığı bildirildi. 

Adayların, sınava girecekleri yer bilgisini gösteren sınav giriş belgesini, T.C. kimlik numaraları ve aday şifreleri ile ÖSYM'nin "https://ais.osym.gov.tr" internet adresinden saat 14.30'dan itibaren edinebilecekleri belirtildi.

Genel yetenek-genel kültür oturumunun saat 10.00'da başlamasından dolayı, sınavın başlama saatinden 15 dakika önce binalara alınma işlemlerinin tamamlanacağı saat 09.45'ten sonra, adayların sınav binalarına alınmayacağı uyarısında bulunuldu.

Açıklamada, eğitim bilimleri oturumunun saat 14.30'da başlayacağı, sınavın başlama saatinden 15 dakika önce binalara alınma işlemlerinin tamamlanacağı saat 14.15'ten sonra adayların sınav binalarına alınmayacağı kaydedildi. 

Kaynak: Yeniçağ

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yurtta kalan öğrenciler isyan etti... Başbakan Yıldırım'dan ÇOK TUHAF AÇIKLAMA! Oyumuzu Nasıl Kullanacağız Yunanistan'a 'hayır'dan daha ağır fatura kesildi AKP'li YSK Temsilcisinden CAN SIKICI AÇIKLAMA! Kilis'i Yine Vurdular! Başbakan Davutoğlu Nihayet Ortaya Çıktı! Emekli Özel Harekatçılardan Anlamlı Yürüyüş...

Bakmadan Geçme!

KAPAT
PKK'nın Eylemlerinde Gizli Emeller!