Reklamlar
Anasayfa » Haber
19 Mayıs 2017 ( 1481 görüntülenme )

Dikkat!..METEOROLOJİDEN UYARI!

METEOROLOJİ Genel Müdürlüğü, bugün Doğu Karadeniz'in iç kesimleriyle Doğu Anadolu'nun kuzeyinde yerel kuvvetli, gök gürültülü sağanak yağış beklendiğini duyurdu.


Meteoroloji'den yapılan açıklamada, kuvvetli yağış nedeniyle su baskını, yıldırım ve ulaşımda aksamalar gibi oluşması muhtemel risklere karşı uyarıda bulunularak, şöyle denildi:

"Bugün öğleden sonra ve akşam saatlerinde Doğu Karadeniz'in iç kesimleri (Gümüşhane, Bayburt, Artvin ile Giresun, Trabzon ve Rize'nin iç kesimleri) ve Doğu Anadolu'nun kuzeyinde (Erzincan, Tunceli, Erzurum, Kars, Ardahan) yerel olmak üzere kuvvetli gök gürültülü sağanak yağış beklendiğinden yaşanabilecek olumsuz şartlara karşı (Yıldırım, su baskını, yağış anında ani kuvvetli rüzgar, ulaşımda aksamalar, yerel dolu yağışı) dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir."

Kaynak:dha

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ankara'daki Terör Saldırısında ŞOK GELİŞME! NİLÜFER KAYMAKAMLIĞINDAN AKIL ALMAZ KARAR!.. Saçı Dökülenlere Umut Işığı Oldu ! Ankara 13. Noterliği DELEGE TARTIŞMASINA NOKTAYI KOYDU! AKP ne yapacağını şaşırdı... METEOROLOJİDEN KUVVETLİ UYARI! MEHMET GÖRMEZ GİTTİ!.. EMEKLİLER TEMMUZ'da NE KADAR MAAŞ ALACAK?.. İşte Son Durum...

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Cizre Bugün Yanıyordu, Şimdi İstanbul Yanıyor!