Reklamlar
Anasayfa » Haber
09 Ağustos 2017 ( 1182 görüntülenme )

DİKKAT!..METEOROLOJİDEN KRİTİK UYARI!

Hava sıcaklıklarının Adıyaman'da 44, Elazığ, Malatya, Tunceli ve Bingöl'de 41 dereceye ulaşması bekleniyor.


Malatya, Elazığ, Tunceli, Bingöl ve Adıyaman için sıcak hava uyarısı yapıldı.

Meteoroloji 13. Bölge Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, bölgede havanın Elazığ, Adıyaman, Tunceli ve Bingöl'de az bulutlu ve açık, Malatya'da az, öğleden sonra da parçalı bulutlu olacağı tahmin ediliyor.

Sıcaklıkların mevsim normallerinin 4-6 derece üzerinde seyredeceği bölgede, rüzgarın ise kuzeybatıdan orta kuvvette eseceği öngörülüyor.Hava sıcaklıklarının Adıyaman'da 44, Elazığ, Malatya, Tunceli ve Bingöl'de ise 41 dereceye ulaşması bekleniyor.Sıcak hava nedeniyle yaşanabilecek olumsuzluklara karşı başta yaşlılar, çocuklar ve kronik hastalığı bulunanlar olmak üzere vatandaşların, 10.00-16.00 saatlerinde dik gelen güneş ışınlarına doğrudan maruz kalmaması gerekiyor.

Kaynak: yeniçağ

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ŞOK!.. AKP'DEN AKŞENER'E ALÇAK İTHAM!.. TÜRKİYE AYAKTA!.. Ürdün Kralı: 3. Dünya Savaşı Başladı! Almanya'dan Dikkat Çekici Karar! Erdoğan'ın Başdanışmanı İlknur Çevik'ten SKANDAL AÇIKLAMA! Yahudilerin kutsal mekanı ateşe verildi! AKP'li Eski BAŞKAN TUTUKLANDI! VAN'DA DEPREM! Dikkat! Meteoroloji Bu Kez Saatini de Söyleyerek UYARDI!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
ŞOK!.. İNGİLİZ GUARDİAN'dan SAVAŞ SENARYOSU!..