Reklamlar
Anasayfa » Haber
06 Eylül 2017 ( 1755 görüntülenme )

DİKKAT!.. METEOROLOJİ'DEN ÇOK KUVVETLİ YAĞIŞ UYARISI

METEOROLOJİ Genel Müdürlüğü, Artvin'in kuzey ilçeleriyle Rize çevrelerinde, bu akşam saatlerinden yarın öğle saatlerine kadar çok kuvvetli yağış beklendiğini duyurdu.

Meteoroloji'den yapılan açıklamada, çok kuvvetli olması yağış beklenen yağış nedeniyle ani sel, su baskını, heyelan ve yıldırım gibi oluşması muhtemel risklere karşı uyarıda bulunularak, şöyle denildi:

"Yapılan son değerlendirmelere göre; bu akşam saatlerinden, yarın öğle saatlerine kadar Artvin'in kuzey ilçelerinde (Hopa, Arhavi, Kemalpaşa, Borçka, Murgul) kuvvetli ve yer yer çok kuvvetli (21-75 mm) sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış beklendiğinden sel, su baskını, heyelan, yıldırım gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır.

Yapılan son değerlendirmelere göre; bu akşam saatlerinden, yarın öğle saatlerine kadar Rize çevrelerinde yerel olarak kuvvetli ve yer yer çok kuvvetli (21-75 mm) sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış beklendiğinden sel, su baskını, heyelan, yıldırım gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır."


Kaynak: DHA

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Dikkat!.. Meteorolojiden UYARI ÜSTÜNE UYARI!.. CHP'DEN 81 İLDE BÜYÜK EYLEM!.. ÇUKURCA'DA PKK'YA ŞOK DARBE! PKK'LI TERÖRİSTLER ÜS BÖLGESİNE SIZMAYA ÇALIŞTI! DÖNÜŞ BAŞLADI.. TRAFİKTE SON DURUM... Dikkat!..Meteorolojiden UYARI! BÖLÜCÜ KATİL VATAN HAİNİ PKK'YA TUNCELİ'DE ŞOK! İran'dan KRİTİK AÇIKLAMA!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
HEY İSTANBUL!.. AŞİYAN PARKI'NDA NELER OLUYOR...