Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2461 görüntülenme )

Dikkat! Emniyet'ten EYLEM İKAZI!

Resimleri dağıtıldı!
  EYLEM İKAZ UYARISI
 
AYDIN'ın Söke İlçesi'nde, Özdemir Sabancı suikastı sanığı DHKP-C terör örgütü üyesi İsmail Akkol ile Fadik Adıyaman'ın yakalanmasından sonra, aynı şekilde yurda giriş yapıp sansasyonel eylemler yapmayı planladığı belirtilen 2 teröristin daha kimlikleri belirlendi.
 
Sahte kimlik de kullanan Şerif Turunç ile Bilgehan Karpat'ın isimleri, tüm emniyet birimlerine fotoğraflarıyla birlikte dağıtıldı.
 
İstanbul'da 1996 yılında Özdemir Sabancı ve 2 çalışanını öldürmekten aranan DHKP-C terör örgütü üyesi İsmail Akkol ile Fadik Adıyaman, Yunanistan'dan Türkiye'ye giriş yaptıktan sonra Söke Otogarı'nda, yakalandı. İstanbul'a gönderilen 2 terörist, mahkemece tutuklandı. 

İsmail Akkol ve Fadik Adıyaman'ı, günler süren istihbarat çalışmaları sonrasında yakalayan emniyet birimleri şimdi eylem hazırlığında olan 2 isim için alarma geçti.

 
Yapılan çalışmalar sonrasında sonrasında, yine DHKP-C üyesi olan Şerif Turunç ile Bilgehan Karpat'ın isimleri belirlendi. Sahte kimlik kullanan 2 teröristin, Cumhurbaşkanlığı ve Başbakanlık başta olmak üzere Adalet Bakanlığı, Ankara ve İstanbul Emniyet Müdürlüklerine, roketatar, bomba ya da uzun namlulu silahlarla saldırı planladıkları belirtilerek tüm emniyet teşkilatı uyarıldı.
 
DHKP-C üyesi iki teröristin isim ve fotoğrafları, tüm emniyet birimleriyle sınır kapılarına havalimanlarına gönderildi.
 

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Rusya'dan Ermenistan'a Hava Savunma Sistemi! Sağlıklı Bir Göz, Hepimizin İsteği... Peki ama Nasıl? ŞOK! Kılıçdaroğlu Dehşete Düşürdü! O İsim MHP'de Adaylığını İlan Etti Kocaeli'de HDP'ye Verilen vekillik MHP'yi öfkelendirdi Erbil'den AKP-PKK ittifakına destek... ŞIRNAK'TA DÜŞEN HELİKOPTERDEKİ ASKERİ PERSONELİN KİMLİKLERİ... GENELKURMAY'DAN HAVA BOMBARDIMANINA İLK KEZ AÇIKLAMA!..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Kılıçdaroğlu'ndan Sert Açıklama!