Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2428 görüntülenme )

Dikkat! Emekliye Zam Ne Zaman?

Dağın fare doğurması gibi bir şey bu...
  Eski Çalışma Bakanı Faruk Çelik, emeklilere yapılacak 100 lira zam ile ilgili açıklamalarda bulundu

Çalışma ve Sosyal Güvenlik eski Bakanı Faruk Çelik, emeklilere 100 lira ek ödemenin ne zaman verileceğini ilişkin, “Emeklilere 100 lira zam verilecek. 100 lira yasa ile verilecek, yasa ile, yasa çıkmadan verilemiyor” dedi.

Eski Çalışma Bakanı, ANKA’nın sorularını yanıtladı.

“EMEKLİLERE 100 LİRA ZAM VERİLECEK”
Emeklilere 100 lira ek ödemenin ne zaman yapılacağına ilişkin Çelik, “Emeklilere 100 lira zam verilecek. 100 lira yasa ile verilecek, yasa ile, yasa çıkmadan verilemiyor” dedi.

Eski Çalışma Bakanı, “Belki ilk çıkacak yasalardan bir tanesidir o. Çünkü diğerleriyle ilgili çıkmıştı. Bununla ilgili bir düzenleme yapılacak yani bana göre üç aylık programlar içerisinde olabilir, bilmiyorum, daha doğrusu ilk altı ay içerisinde çıkacak olan düzenlemedir” diye konuştu.

“1 Ocak’tan önce emeklilere 100 lira ek ödeme verilir mi?” sorusuna da Çelik, “Hayır, yasa çıkmaz. Yasa çıkması gerektiği için o yetişmez yani” yanıtını verdi.
 

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bitlis Valisi'nin acaip Kürdistan merakı... AKP DİYOR Kİ ŞEHİT HABERLERİ GELMİYORMUŞ PEKİ NE OLUYOR? Polisimizi şehit eden hainler öldürüldü! Özdağ'dan KAMUOYUNA KRİTİK İŞARET!.. Hakkari Valiliği Şemdinli'de Son Durumu Açıkladı! Uğurlu Sayınız Kaç? Bakın Burcunuz Ne Diyor... Hakan Fidan'a Şok Dava Pentagon Yetkilisinden Flaş Suriye Açıklaması!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Lice'den Kahreden Haber!