Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2444 görüntülenme )

Dikkat! Emekliye Zam Ne Zaman?

Dağın fare doğurması gibi bir şey bu...
  Eski Çalışma Bakanı Faruk Çelik, emeklilere yapılacak 100 lira zam ile ilgili açıklamalarda bulundu

Çalışma ve Sosyal Güvenlik eski Bakanı Faruk Çelik, emeklilere 100 lira ek ödemenin ne zaman verileceğini ilişkin, “Emeklilere 100 lira zam verilecek. 100 lira yasa ile verilecek, yasa ile, yasa çıkmadan verilemiyor” dedi.

Eski Çalışma Bakanı, ANKA’nın sorularını yanıtladı.

“EMEKLİLERE 100 LİRA ZAM VERİLECEK”
Emeklilere 100 lira ek ödemenin ne zaman yapılacağına ilişkin Çelik, “Emeklilere 100 lira zam verilecek. 100 lira yasa ile verilecek, yasa ile, yasa çıkmadan verilemiyor” dedi.

Eski Çalışma Bakanı, “Belki ilk çıkacak yasalardan bir tanesidir o. Çünkü diğerleriyle ilgili çıkmıştı. Bununla ilgili bir düzenleme yapılacak yani bana göre üç aylık programlar içerisinde olabilir, bilmiyorum, daha doğrusu ilk altı ay içerisinde çıkacak olan düzenlemedir” diye konuştu.

“1 Ocak’tan önce emeklilere 100 lira ek ödeme verilir mi?” sorusuna da Çelik, “Hayır, yasa çıkmaz. Yasa çıkması gerektiği için o yetişmez yani” yanıtını verdi.
 

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Rusya IŞİD Petrolü Peşinde! Diyarbakır'da Askeri Hareketlilik PKK, Kerkük-Yumurtalık Petrol Boru Hattına Saldırdı KAMU-SEN'DEN HÜKÜMETE FLAŞ BAYRAM TEKLİFİ!.. AKP'nin "KOD ERGENEKON" Kumpası Dökülmeye Başladı! Dikkat! Kış Geliyor Emniyetten 'Devrim' Niteliğinde Karar! Bomba yüklü araç alarmı! Bu plakaya dikkat: 310712

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Diyarbakır'da Okulda Çatışma: 2 Ölü!