Reklamlar
Anasayfa » Haber
20 Mart 2017 ( 9577 görüntülenme )

İşe Bakın!.. AKP'DE AİLE BOYU ATAMA!..

Bilim Bakanı Faruk Özlü, Gıda Bakanı Faruk Çelik’in dünürünü genel müdür olarak atadı. 


Çelik de Özlü’nün ağabeyini müsteşar yardımcısı yaptı.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik ile Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, birbirlerinin akrabalarını karşılıklı olarak kendi kurumlarına atadı

Bakan Faruk Çelik'in dünürü Uğur Büyükhatipoğlu genel müdür; Bakan Faruk Özlü'nün ağabeyi Hasan Özlü ise müsteşar yardımcısı oldu. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik'in dünürü Uğur Büyükhatipoğlu, geçtiğimiz ay Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Sanayi Ürünleri Güvenliği ve Denetimi Genel Müdürü oldu.

"ÖNCE DAİRE BAŞKANI OLDU…"

Bakan Çelik'in oğlu ile Büyükhatipoğlu'nun kızı geçtiğimiz yıl ekim ayında dünya evine girmişti.

Devlet Su İşleri'nde (DSİ) Daire Başkanlığı ve Başmüfettiş görevinde bulunan Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü'nün ağabeyi Hasan Özlü ise geçtiğimiz hafta Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Tarım Reformu Genel Müdürlüğü'ne Daire Başkanı olarak atanmıştı. Hasan Özlü, bu hafta da Tarım Bakanlığı'nda Müsteşar Yardımcılığı vekilliğine getirildi.

Kaynak:sözcü

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

DOLARDA SON DURUM! Dikkat!..Meteorolojiden UYARI! MANİSA CUMHURİYET BAŞSAVCISI'NDAN AKIL ALMAZ AÇIKLAMA! ŞOK! Rusya'dan O Ülkeye Savaş Tehdidi! Roger Needham Ödülünü İlk Kez Bir Türk Kazandı! Avrupa'da IŞİD Taktikleri Çözüldü! Öcalan Videolu Mesaj Yayınlacakmı Bahçeli Sonuçtan Memnun mu?

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Kim bu isyancılar! İşte listesi...