Reklamlar
Anasayfa » Haber
20 Mart 2017 ( 5249 görüntülenme )

DEV İHALEDE SONUÇ AÇIKLANDI!!

Türkiye'nin en büyük güneş enerjisi santrali ihalesinde Kalyon-Hanwha grubu en düşük teklifi verdi.

Karapınar Yenilebilir Enerji Kaynak Alanı (GES) ihalesinde en düşük teklifi Kalyon-Hanwha grubu verdi. İhaleyi kazanan grup, Türkiye’nin en büyük güneş enerjisi santralini yapacak. Grup ihaleyi kilovatsaat başına en düşük teklifi 6,99 dolar ile kazandı.


Kalyon Grup 1974 yılında inşaat sektöründe hizmet vermek amacıyla Kalyon İnşaat'ın kurulmasıyla başladu. Holding, günümüzde inşaata ek olarak altyapı, enerji, plastic boru, PVC pencere sistemleri gibi birçok farklı alanda hizmetler vermekte.

1952 yılında kurulan Hawnha Group’un merkezi Güney Kore’nin başkenti Seul’de bulunuyor. Şirket enerjiden inşaata, ilaçtan turizme kadar birçok alanda faaliyet gösteriyor.

Kaynak:sözcü

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

RIZA SARRAF, ABD SAVCISI İLE İŞBİRLİĞİNE GİDİYOR! KİLİS'E ROKET! "Erdoğan'ı vatana ihanetten yargılayacağız" KORKUNÇ! Jeneratör Faciası Dev Market Zincirinde Grev! İşe Bakın! BOL KEPÇE AMA BU PARA KİMİN?! Dikkat! Diyarbakır'da Büyük Provokasyon! Hollandalı Aşırı Sağcı Siyasetçi Geert Wilders: “AKP’ye Oy Verenler Türkiye’ye Geri Gitsin”

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Ankara Merkezli Dev Operasyon!