Reklamlar
Anasayfa » Haber
20 Mart 2017 ( 5295 görüntülenme )

DEV İHALEDE SONUÇ AÇIKLANDI!!

Türkiye'nin en büyük güneş enerjisi santrali ihalesinde Kalyon-Hanwha grubu en düşük teklifi verdi.

Karapınar Yenilebilir Enerji Kaynak Alanı (GES) ihalesinde en düşük teklifi Kalyon-Hanwha grubu verdi. İhaleyi kazanan grup, Türkiye’nin en büyük güneş enerjisi santralini yapacak. Grup ihaleyi kilovatsaat başına en düşük teklifi 6,99 dolar ile kazandı.


Kalyon Grup 1974 yılında inşaat sektöründe hizmet vermek amacıyla Kalyon İnşaat'ın kurulmasıyla başladu. Holding, günümüzde inşaata ek olarak altyapı, enerji, plastic boru, PVC pencere sistemleri gibi birçok farklı alanda hizmetler vermekte.

1952 yılında kurulan Hawnha Group’un merkezi Güney Kore’nin başkenti Seul’de bulunuyor. Şirket enerjiden inşaata, ilaçtan turizme kadar birçok alanda faaliyet gösteriyor.

Kaynak:sözcü

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İncirlik'te ABD Uçağını Düşürecekti! HAYRET!.. BÜYÜK TÖREN YAPILDI... ERDOĞAN KATILMADI!.. Konya'da KORKUTAN DEPREM! 112'yi ARAYACAKSINIZ EĞER, DİKKAT! YSK Başkanı Sadi Güven'den FLAŞ REFERANDUM AÇIKLAMASI! İBADİ: IŞİD'LE BAĞLANTILI 500 KİŞİ... İşe Bak!.. DEVLET ARAZİLERİ ÜNLÜ CEMİYETE BEDELSİZ TAHSİS!.. ABD SAVUNMA BAKANI'NDAN DİKKAT ÇEKİCİ TÜRKİYE AÇIKLAMASI...

Bakmadan Geçme!

KAPAT
AKP'li Vekil Konuştu... KOYUNLAR ŞOKTA!..