Reklamlar
Anasayfa » Haber
25 Mart 2017 ( 64150 görüntülenme )

DESTİCİ ŞOKTA!.. BBP TEŞKİLATI RESTİ ÇEKTİ!..

MUĞLA: BBP TEŞKİLATI: HAYIR DİYECEĞİZ HAYIR!..

BBP’de ‘evet’ kararının yankısı artarak devam ediyor. 

BBP Genel Başkanı Mustafa Destici’nin referandumda ‘evet’ oyu kullanacaklarını açıklamasının ardından bir tepki de BBP Muğla İl Başkanı Harun Akın’dan geldi. 

Yazılı bir açıklama yapan Akın “BBP’li Alperenler 16 Nisan’da yapılacak olan Anayasa Referandumunda, gönül rahatlığı ile HAYIR oyu vereceklerdir” diyerek neden ‘hayır’ diyeceğini şöyle açıkladı:

“HAYIR DİYECEĞİZ"

“Değerli arkadaşlarım, ilimizin güzide basın mensupları.
16 Nisan referandum sürecinde her partinin olduğu gibi BBP’ninde bir karar vermesi gerekiyordu. Partimiz uzun istişare süreci sonucunda açıklamıştır. 

Bu süreçte; Parti Kurucular Kurulu’nun, Yüksek İştişare Kurulu Üyelerinin, Alperen Gençlik ve Kadın Kolları Başkanlarının, Merkez Disiplin Kurulu ve Teftiş Kurulu Üyelerinin, İlçe Başkan ve Yönetimleri İstişare kararları ile toplanan İl Başkanlarının kahir ekseriyetinin ‘HAYIR’ kararını değerlendiren  BBP Genel Başkanımız Mustafa Destici partimizin kararını evet olarak açıklamıştır. 

Açıklanan bu karar, tüm teşkilatlarda olduğu gibi ilimizde de tepkiyle karşılanmıştır. Lakin partimizin bu kararına kerhen saygı duymakla beraber Muğla il ve ilçe teşkilatlarımız durum değerlendirmesi yaparak referandumda nasıl bir yol izleyeceğimize karar verdik. 

Muğla’mızda, Muhsin Başkanımız ile arkadaşlarına yapılmış suikasti 8 yıldır aydınlatılmasını engelleyenlere öfkeli,  BBP’ye gönül vermiş ve oy vermiş kardeşlerimizle birlikte bu referandumda hayır diyeceğimizi ve hayır için çalışacağımızı kamuoyuna duyururuz.  

Kaynak: Yeniçağ

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Rusya'da Korkulan Oluyor Maaşa Gelince %4, O'na Gelince %50! Vay Vay Vay! HDP de ALDATILMIŞ HA! Flaş! Kurucular Kurulu Son Sözünü Söyledi! Yunan Askerinden Gövde Gösterisi! Şuna Bir Bakın! NATO İşi Türkiye'ye Yıktı! Kıbrıs'ta Rumlar'dan ŞOK TALEP! Bir Bebek Sahibi Olsam, diyorsanız eğer...

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Baykal'dan ÇAYKUR TEPKİSİ!