Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2393 görüntülenme )

Denizli'den Bahçeli'ye RET!

Partiden ihraç etmekle tehdit eden Bahçeli yönetiminde işler iyi gitmiyor...

Milliyetçi Hareket Partisi'nde kurultay için geri sayım sürerken, parti yönetiminin attığı adımlara tepkiler çığ gibi büyüyor.

Hukuksuz bir şekilde kapatılan teşkilatlarda tepkiler artarken, il teşkilatının başına geçmesi için atanan kişiler görevlerinden istifa etmeye başladı.

Denizli'de kurultay talep etti diye seçilmiş il yönetimini ve ilçe teşkilatlarını fesh eden Bahçeli yönetimi geçtiğimiz günlerde yeni isimler atamıştı. Ancak atanan kişiler teşkilatın kapısını açmadan istifa ettiklerini açıkladılar. 

VİCDANIMIZ İZİN VERMİYOR

İşte Denizli il yönetimine atanan isimlerin yaptıkları basın açıklamasından öne çıkanlar:

Milliyetçi Hareket Partisi yeni İl yönetimine atanan bizler, yapılan uygulamanın her ne kadar hukuki geçerliliği olsa da vicdani geçerliliği olmadığını düşünerek verilen bu görevi kabul etmiyoruz. Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in dediği gibi “Ülkücü Ülkücünün öz kardeşidir.” Partimizin hassas bir dönemden geçtiği bu ortamda kongre ile gelen eski yönetimin sadece kurultay  talep etmesinden dolayı güya cezalandırılmasının bu düstura uygun olmadığını düşünüyoruz.

Bizler her zaman birbirimizin yüzüne bakacağız. Ankara’dakiler istedi diye kimseyi dışlama lüksümüz yok. Çünkü bizler Denizli’de yaşıyoruz. Taşlar yerine oturuncaya kadar böyle bir yönetimde yer almaktansa “Dört duvar arasında ülkücülüğümüzü yaşamayı” tercih ederiz.Hiçbir yerde olmasakda olur. Yeterk i Milliyetçi Hareket Partisi daha iyi yerlerde olsun. Kamuoyuna saygı ile duyurulur.


Cemil Budak
Ünal İncegür
Hüseyin Erol
Selami Dereli
Hacer Erol
Hüdaverdi Tiryaki

Kaynak: Yeniçağ

    

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Arınç Sonunda Piyasaya Çıktı! Başbakan Davutoğlu'na "BURSA BOMBACISINI" Sordular... Bakınız Ne Cevap Verdi... AKP Usulü Açılıştan İşte Geriye Kalan! Sigaranın Cezasına da Zam! Bursa'da Deprem! HDP'DEN İNFİAL: ÖZEL GÜVENLİK ALIN! 1 Kasım Seçim Sonuçları Açıklandı İşte İlk Sonuçlar DÜNYANIN EN BÜYÜK YOLCU UÇAĞI GELİYOR!..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Cizrede Kim Ne Yapıyor