Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2448 görüntülenme )

Demirtaş'tan Alicengiz Oyunu

HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Anadolu Ajansı tarafından HPG'nin AKP'lileri tehdit ettiğine ilişkin çalakalem yazılmış notu ti'ye almak için Twitter hesabından PKK'nin silahlı kanadı HPG'nin kendisini tehdit ettiğini duyurdu.
 ANKARA - Anadolu Ajansı, PKK'nin silahlı kanadı HPG'nin seçmenleri tehdit ettiğine ilişkin çalakalem hazırlanmış bir notu paylaşarak, AKP'nin tehdit iddialarını gündeme getirdi. Konuyu tiye alan HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ta bir not kağıdına el yazısıyla yazdığı ve altında "HPG" yazdığı bir tehdit notu paylaştı.

Demirtaş: 'Böyle bir not geldi, biraz ürperdim, ciddiler sanırım'

Demirtaş'ın paylaştığı notta, "Ey Selahattin Demirtaş ne yapmaya çalıştığını biliyoruz, halkımızın bir kısmını espirilerinle gülmekten öldürecek kadar sinsi bir plan içerisindesin. Ama halkımız sahipsiz değildir. Ayrıca HDP'ye oy ver bi de. Çünkü biz öyle istediğimiz için öyle. Uyarı: Mühür gerçektir. Bide bu bir tehdittir onu yazmayı unuttuk" yazılı ve P'si ters yazılmış HPG imzalı notu paylaştı. Demirtaş notu, "Böyle bir not geldi bana. Doğrusu hafif ürperdim biraz. Ciddiler sanki" yazısı ile paylaştı.

Anadalo Ajansı da yayınladığı haberde, tükelmez kalemle yazılmış ve HDP'ye oy verilmesini isteyen HPG imzalı bir not paylaşmıştı.

 
Yüksekovahaber.com

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

19 MAYIS YASAĞINA CHP'DEN KURŞUN GİBİ AÇIKLAMA!.. Cumhurbaşkanlığı Sözcüsünden TUHAF AÇIKLAMA! Şemdinli'de PKK Vuruldu! Kilis'te Askeri Üste Yangın! Askerin Silvan'dan Çıkış Görüntülerine Soruşturma Dünyanın en büyük uyuşturucu şebekesi... Irak: Türkiye askerlerini geri çeksin DIŞİŞLERİ BAKANLIĞI'NDAN DEHŞET AÇIKLAMA!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
SON REFERANDUM ANKETİNDE ÇARPICI SONUÇ!