Demirören Grubu'ndaki işine son verilen İsmail Saymaz'ın Best FM'de yaptığı 'Bunu ben de söylerim' isimli radyo programı da sonlandırıldı. Mart ayında hükümeti eleştiren çıkışlarıyla bilinen gazeteci İsmail Saymaz'ın Hürriyet'teki işine son verilmişti.

RADYO PROGRAMINA DA SON VERİLDİ
Sık sık CNN Türk'te gece programlarına konuk olan Saymaz, ekranlardan da çekilmişti. Bu gelişmelerin ardından Halk TV'de tartışma programlarına katılmaya başlayan İsmail Saymaz'ın, Best FM'de gerçekleştirdiği "Bunu Ben De Söylerim” adlı günün yorumu programı da sonlandırıldı. Durumu Twitter hesabından duyuran Saymaz, şu ifadeleri kullandı: Bugün itibariyle BEST FM’deki “Bunu Ben De Söylerim” adlı günün yorumu programı sonlandırıldı. Dinleyicilerime çok teşekkür ederim.”

SAYMAZ ÜZERİNDEN MANİPÜLASYON

Öte yanda Kendi adına Twitter'dan sahte bir hesap açıldığını ve sürekli AKP'yi övdüğünü belirten gazeteci İsmail Saymaz, "AK Parti’yi övmek için bile bizlere ihtiyaç duyuyorlar" ifadelerini kullandı. Saymaz, Hesabın sürekli AKP'yi övdüğünü vurgulayan Saymaz, iktidar yanlısı televizyon ve gazetelerin millet nezdinde bir hükmü bulunmadığını ifade ederek trollerin AKP'yi övmek için bile kendi isimlerine ihtiyaç duyduğunu söyledi. Saymaz paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

‘AKP’Yİ ÖVMEK İÇİN BİLE BİLE İHTİYAÇ DUYUYORLAR’
“Benim adıma parodi hesap açan bir ak-trol, AK Parti’yi övüp duruyor. Düşünün, kendi isimlerinin itibarı olmadığı, onca iktidar yanlısı televizyon ve gazetenin millet nezdinde bir hükmü bulunmadığından AK "Parti’yi övmek için bile bizlere ihtiyaç duyuyorlar."

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ