Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2397 görüntülenme )

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan BELÇİKA Açıklaması!

Teröre lanet!
  ERDOĞAN: BELÇİKA’NIN YANINDAYIZ
 
Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Belçika'daki terör saldırıları ile ilgili açıklamalarda bulundu.
 
Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklamasında "Türkiye bu zor gününde Belçika'nın yanındadır. Farklı terör örgütlerinin alçakça saldırılarına maruz kalmış olan halkımız, Belçika halkının acısını derinden hissetmekte ve paylaşmaktadır" ifadelerine yer verdi.
 
Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Brüksel Zaventem Havaalanı ile Maelbeek metro istasyonunda bugün vuku bulan insanlık dışı terör saldırılarını şiddetle kınıyor ve lanetliyorum. Bu menfur saldırılarda yaşamını yitirenlerin yakınlarına ve Belçika halkına en içten taziyelerimi iletiyor, yaralılara acil şifalar diliyorum" dedi.
 
"TERÖRİSTLER, BİRBİRLERİNDEN HİÇBİR FARKLARI OLMADIĞINI BİR KEZ DAHA GÖSTERMİŞLERDİR"

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Çok kısa bir süre önce Ankara’da PKK, arkasından İstanbul’da DAEŞ’in, onlarca insanın hayatına mal olan saldırılarının ardından, şimdi de Brüksel’i hedef alan teröristler, hiçbir insani ve ahlaki değer ve sınır tanımadıklarını, kullandıkları alçakça yöntemler açısından birbirlerinden hiçbir farkları olmadığını bir kez daha göstermişlerdir" dedi.
 
"TÜRKİYE, BELÇİKA HALKININ ACISINI DERİNDEN HİSSETMEKTE VE PAYLAŞMAKTADIR"
Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Türkiye bu zor gününde Belçika’nın yanındadır. Farklı terör örgütlerinin alçakça saldırılarına maruz kalmış olan halkımız, Belçika halkının acısını derinden hissetmekte ve paylaşmaktadır. Türkiye olarak tüm terör örgütleriyle, ayrım gözetmeksizin aynı kararlılıkla mücadelemizi sürdürürken, müttefikimiz Belçika’ya da her türlü desteği vermeye hazır olduğumuzu vurgulamak isterim. Brüksel’deki menfur saldırılar, terörün bir özgürlük mücadelesi olamayacağını; terörün her türüne karşı hep birlikte mücadele etmemiz gerektiğini açıkça ortaya koymuştur" dedi.

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Şehidin Vasiyeti Yerine Getirildi Bir Destanın Öyküsü! Müjdat Gezen: Bu yangınlar bizim içimizdeki Atatürk ateşini söndüremez DİKKAT!.. BİLGİSAYAR KULLANICILARINA ACİL UYARI!.. Demirtaş'tan son dakika açıklaması HDP üzerinden büyük oyun!.. Siverek'te kaymakamı hedef alan terörist saldırısında 1 polis şehit oldu, 1 polis yaralandı TBMM Başkanı Kahraman'dan Şok Açıklama!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
TÖVBE HAŞA!.. ERDOĞAN'I BAKINIZ NE YAPTILAR...